II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Odbiór i zagospodarowanie odpadów z terenu Gminy Krynica-Zdrój
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów z terenu gminy Krynicy-Zdroju. Zamawiający podzielił zamówienie na 5 części: Część 1 pn.Odbiór i transport do miejsc zagospodarowania odpadów zbieranych w sposób selektywny oraz odbiór, transport i zagospodarowanie bioodpadów z terenu Gminy Krynica-Zdrój - nieruchomości zamieszkałe. Część 2 pn.Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych zebranych z terenu Gminy Krynica-Zdrój - nieruchomości niezamieszkałe.Część 3 pn.Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych z terenu Gminy Krynica-Zdrój - nieruchomości niezamieszkałe. Część 4 pn.Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów zbieranych w sposób selektywny z terenu Gminy Krynica-Zdrój - nieruchomości niezamieszkałe. Część 5 pn.Zagospodarowanie odpadów budowlanych i rozbiórkowych oraz odpadów z czyszczenia ulic i placów zebranych z terenu Gminy Krynica-Zdrój.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 3 714 063.40 PLN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
Maximale Anzahl an Losen, die an einen Bieter vergeben werden können: 5
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Odbiór i transport do miejsc zagospodarowania odpadów zbieranych w sposób selektywny oraz odbiór, transport i zagospodarowanie bioodpadów z terenu Gminy Krynica-Zdrój - nieruchomości zamieszkałe.
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
90513100 Hausmüllbeseitigung
90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
90533000 Verwaltung von Müllhalden
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych zbieranych w sposób selektywny z nieruchomości zamieszkałych terenu Gminy Krynicy-Zdroju objętych gminnym systemem gospodarowania odpadami w okresie od dnia podpisania umowy nie wcześniej jednak niż od dnia 1 marca 2023r. do dnia 31 grudnia 2023r.Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
a) odbiór odpadów komunalnych zbieranych w sposób selektywny z nieruchomości zamieszkałych terenu Gminy Krynicy-Zdroju pochodzących od właścicieli nieruchomości objętych gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi, oraz z nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, oraz zagospodarowanie odebranych odpadów w sposób zapewniający odzysk lub unieszkodliwianie, w tym osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, o których mowa w ustawie z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2022 r. poz. 1297 ze zm.),
b) przedmiot zamówienia obejmuje ODBIÓR i TRANSPORT SELEKTYWNIE ZEBRANYCH ODPADÓW do wskazanych przez Zamawiającego miejsc zagospodarowania oraz ODBIÓR, TRANSPORT I ZAGOSPODAROWANIE BIOODPADÓW stanowiących odpady komunalne z terenu Gminy Krynicy-Zdroju w następującej, szacunkowej ilości :
- Metale i Tworzywa sztuczne: 417 Mg;
- Papier: 100 Mg;
- Szkło: 330 Mg;
- Bioodpady stanowiące odpady komunalne: 210 Mg.
Opis przedmiotu zamówienia dla części 1 zamówienia stanowi załącznik nr 9a do SWZ.
Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych zebranych z terenu Gminy Krynica-Zdrój - nieruchomości niezamieszkałe.
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi zagospodarowania wraz z transportem odpadów komunalnych zmieszanych (niesegregowanych) zebranych z nieruchomości niezamieszkałych z terenu Gminy Krynica-Zdrój w okresie od dnia podpisania umowy nie wcześniej jednak niż od dnia 1 marca 2023r. do dnia 31 grudnia 2023r. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
a) odbiór odpadów – komunalnych - zmieszanych (niesegregowanych), ze Stacji Przeładunkowej Zamawiającego znajdującej się na terenie Gminy Krynica-Zdrój oraz zagospodarowanie odebranych odpadów komunalnych w sposób zapewniający odzysk lub unieszkodliwianie, w tym osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, o których mowa w ustawie z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2022 r. poz. 1297 ze zm.),
b) przedmiot zamówienia obejmuje odbiór, transport i zagospodarowanie następującej szacunkowej ilości odebranych odpadów:
- Zmieszane (niesegregowane) odpady komunalne: 2 150 Mg. Zamawiający na podstawie danych dotyczących odbioru opadów w latach ubiegłych dokona odbioru odpadów w ilości minimum 1 400 Mg.
Opis przedmiotu zamówienia dla części 2 zamówienia stanowi załącznik nr 9b do SWZ.
Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych z terenu Gminy Krynica-Zdrój - nieruchomości niezamieszkałe.
Los-Nr.: 3
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi zagospodarowania wraz z transportem odpadów komunalnych wielkogabarytowych zebranych z nieruchomości niezamieszkałych z terenu Gminy Krynica-Zdrój w okresie od dnia podpisania umowy nie wcześniej jednak niż od dnia 1 marca 2023r. do dnia 31 grudnia 2023r. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
a) odbiór odpadów – wielkogabarytowych ze Stacji Przeładunkowej Zamawiającego, znajdującej się na terenie Gminy Krynica-Zdrój oraz zagospodarowanie odebranych odpadów w sposób zapewniający odzysk lub unieszkodliwianie, w tym osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, o których mowa w ustawie z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2022 r. poz. 1297 ze zm.),
- Odpady wielkogabarytowe: 135 Mg;
- Transport odpadów: 9 parti transportowych.
Zamawiający podstawie danych dotyczących odbioru opadów w latach ubiegłych dokona odbioru odpadów w ilości minimum 90 Mg.
Opis przedmiotu zamówienia dla części 3 zamówienia stanowi załącznik nr 9c do SWZ.
Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów zbieranych w sposób selektywny z terenu Gminy Krynica-Zdrój - nieruchomości niezamieszkałe.
Los-Nr.: 4
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych zbieranych w sposób selektywny (segregowanych) z nieruchomości niezamieszkałych terenu Gminy Krynicy-Zdroju w okresie od dnia podpisania umowy nie wcześniej jednak niż od dnia 1 marca 2023r. do dnia 31 grudnia 2023r. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
a) odbiór odpadów komunalnych zbieranych w sposób selektywny (segregowanych) z terenu Gminy Krynicy-Zdroju, pochodzących od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych oraz zagospodarowanie odebranych odpadów komunalnych w sposób zapewniający odzysk lub unieszkodliwianie, w tym osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, o których mowa w ustawie z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2022 r. poz. 1297 ze zm.),
- Metale i Tworzywa Sztuczne, Papier i tektura, Szkło: 5 840 m³. Zamawiający na podstawie danych dotyczących odbioru opadów w latach ubiegłych dokona odbioru odpadów w ilości minimum 4 500 m³ . Opis przedmiotu zamówienia dla części 4 zamówienia stanowi załącznik nr 9d do SWZ.
Zagospodarowanie odpadów budowlanych i rozbiórkowych oraz odpadów z czyszczenia ulic i placów zebranych z terenu Gminy Krynica-Zdrój.
Los-Nr.: 5
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na przyjęciu i zagospodarowaniu odpadów budowlanych i rozbiórkowych oraz odpadów z czyszczenia ulic i placów zebranych z terenu Gminy Krynica-Zdrój w okresie od dnia podpisania umowy nie wcześniej jednak niż od dnia 1 marca 2023r. do dnia 31 grudnia 2023r. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
a) przyjęcie odpadów - odpadów budowlanych i rozbiórkowych oraz odpadów z czyszczenia ulic i placów transportowanych i dostarczonych przez Zamawiającego oraz zagospodarowanie odebranych odpadów w sposób zapewniający odzysk lub unieszkodliwianie, w tym osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, o których mowa w ustawie z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2022 r. poz. 1297 ze zm.),
b) przedmiot zamówienia obejmuje przyjęcie i zagospodarowanie następującej szacunkowej ilości odebranych odpadów:
- Odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów (17 01 01): 120 Mg;
- Odpady gruz ceglany (17 01 02): 20 Mg;
- Odpady innych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia (17 01 03): 5 Mg;
- Zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06 (17 01 07): 100 Mg;
- Odpady z czyszczenia ulic i placów ( 20 03 03): 10 Mg.
Zamawiający na podstawie danych dotyczących odbioru opadów w latach ubiegłych dokona odbioru odpadów w ilości minimum 50 Mg zgodnie z ilościami wskazanymi poniżej:
- Odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów (17 01 01): 37 Mg;
- Odpady gruz ceglany (17 01 02): 2,9 Mg;
- Odpady innych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia (17 01 03): 0,1 Mg;
- Zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06 (17 01 07): 7 Mg
- Odpady z czyszczenia ulic i placów ( 20 03 03): 3 Mg.
Opis przedmiotu zamówienia dla części 5 zamówienia stanowi załącznik nr 9e do SWZ.