Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa gazu ziemnego wysokometanowego typu E na potrzeby WSzW w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o.
Numer referencyjny: DZPU.2632.05.2023
II.1.2)Główny kod CPV09123000 Gaz ziemny
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego typu E (GZ50) na potrzeby WSzW w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o.