Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Rozšíření stávající počítačové sítě zadavatele v lokalitě Pardubické nemocnice pro objekt urgentního příjmu (dodávka páteřních a přístupových přepínačů včetně příslušenství)
II.1.2)CPV-Code Hauptteil48810000 Informationssysteme
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 8 610 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48810000 Informationssysteme
72253000 Help-Desk und Unterstützungsdienste