Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do obiektów Straży Granicznej położonych w Warszawie
Referenznummer der Bekanntmachung: 22/FI/AG/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do obiektów Straży Granicznej położonych w Warszawie przy al. Niepodległości 100, ul. Podchorążych 38, ul. Komitetu Obrony Robotników 23 oraz ul. Żwirki i Wigury 1c.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Komenda Główna Straży Granicznej, 02-514 Warszawa, al. Niepodległości 100
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)65310000 Stromversorgung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do Komendy Głównej Straży Granicznej, 02-514 Warszawa, al. Niepodległości 100.
Szacunkowe zapotrzebowanie na energię elektryczną w okresie od 01.01.2023 r. do 31.12.2023 r. to: 825 000 kWh.
Komenda Główna Straży Granicznej, 02-143 Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 1c
Los-Nr.: 2
Dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do Komendy Głównej Straży Granicznej, 02-143 Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 1c.
Szacunkowe zapotrzebowanie na energię elektryczną w okresie od 01.01.2023r. do 31.12.2023r. to: 121 000 kWh
Komenda Główna Straży Granicznej, 02-148 Warszawa, ul. Komitetu Obrony Robotników 23 (CWT)
Los-Nr.: 3
Dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do Komendy Głównej Straży Granicznej, 02-148 Warszawa, ul. Komitetu Obrony Robotników 23 (CWT).
Szacunkowe zapotrzebowanie na energie elektryczną w okresie od 01.01.2023 r. do 31.12.2023 r. to: 3 850 000 kWh.
Komenda Nadwiślańskiego Oddziału SG, 02-148 Warszawa, ul. Komitetu Obrony Robotników 23
Los-Nr.: 4
Dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do Komendy Nadwiślańskiego Oddziału SG, 02-148 Warszawa, ul. Komitetu Obrony Robotników 23.
Szacunkowe zapotrzebowanie na energię elektryczną w okresie od 01.01.2023r. do 31.12.2023r. to: 550 000 kWh.
Komenda Nadwiślańskiego Oddziału SG, 02-148 Warszawa, ul. Komitetu Obrony Robotników 23 (Bud 1A)
Los-Nr.: 5
Dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do Komendy Nadwiślańskiego Oddziału SG, 02-148 Warszawa, ul. Komitetu Obrony Robotników 23 (Bud 1A).
Szacunkowe zapotrzebowanie na energię elektryczną w okresie od 01.01.2023r. do 31.12.2023r. to: 330 000 kWh.
Komenda Główna Straży Granicznej, 00-463 Warszawa, ul. Podchorążych 38
Los-Nr.: 6
Dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do Komendy Głównej Straży Granicznej, 00-463 Warszawa, ul. Podchorążych 38.
Szacunkowe zapotrzebowanie na energię elektryczną w okresie od 01.01.2023r. do 31.12.2023r. to: 451 000 kWh