Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Onderhoud bermen en watergangen 2022-2029
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45233229 Instandhaltung von Seitenstreifen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Raamovereenkomst met één opdrachtnemer ten behoeve van het onderhoud van bermen en watergangen in de gemeente Hollands Kroon. Het onderhoud is voor een periode van minimaal 2 jaar en met 3x een verlenging tot maximaal 8 jaar.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 6 400 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77340000 Baum- und Heckenschnitt
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Raamovereenkomst voor het onderhoud van bermen en watergangen.