II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: 256921
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Steriilselt pakendatud kirurgiliste staplerite, staplerite täitekassettide, erinevate metallklipside, lukustuvate klipside ja multiklipserite ostmine vastavalt RHAD-s kirjeldatule.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Akutoitel endostapler-lõikur endoskoopilisteks ja torakoskoopilisteks operatsioonideks
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Akutoitel endostapler-lõikuri ostmine endoskoopilisteks ja torakoskoopilisteks operatsioonideks
Mehaaniline endostapler-lõikur endoskoopilisteks ja torakoskoopilisteks operatsioonideks
Los-Nr.: 2
Mehaanilise endostapler-lõikuri ostmine endoskoopilisteks ja torakoskoopilisteks operatsioonideks
Lineaarstapler–lõikur avatud operatsioonideks
Los-Nr.: 3
Lineaarstapler–lõikuri ostmine avatud operatsioonideks
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
Kumerstapler-lõikuri ostmine
Lineaarstapler fikseeritud klambrikõrgusega
Los-Nr.: 5
Lineaarstapleri fikseeritud klambrikõrgusega ostmine
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienDie nachstehenden Kriterien
Preis
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
Topelthaaraga metallklipsid
Los-Nr.: 9
Topelthaaraga metallklipside ostmine
Lukustuvad klipsid veresoontele
Los-Nr.: 10
Lukustuvate klipside ostmine veresoontele
Endoskoopiline multiklipser
Los-Nr.: 11
Endoskoopilise multiklipseri ostmine
Konventsionaalne multiklipser
Los-Nr.: 12
Konventsionaalse multiklipseri ostmine