II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sukcesywna dostawa żywności do kuchni Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowym Mieście Lubawskim (2)
Referenznummer der Bekanntmachung: Pi.271.1.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil15800000 Diverse Nahrungsmittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
4.1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy żywności do: Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II ul. Jagiellońska 3, Przedszkola Miejskiego ul. Tysiąclecia 3, Żłobka Miejskiego ul. Tysiąclecia 3 w Nowym Mieście Lubawskim zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego. 4.2. Zamówienie podzielone jest na 5 części. Szczegółowy wykaz asortymentu został wypisany na formularzach szczegółowych kalkulacji cenowych od 1 do 5 części zamówienia wraz z wykazem i ilościami dla poszczególnych placówek z podziałem na 5 części zamówienia: a) część 1 – nabiał i przetwory mleczne – załącznik nr 1a do SWZ, b) część 2 – jaja – załącznik nr 1b do SWZ, c) część 3 – mięso, drób, wędliny – załącznik nr 1c do SWZ, d) część 4 – owoce i warzywa – załącznik nr 1d do SWZ, e) część 5 – pieczywo – załącznik nr 1e do SWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
nabiał i przetwory mleczne
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15800000 Diverse Nahrungsmittel
15500000 Molkereierzeugnisse
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy żywności do: Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II ul. Jagiellońska 3, Przedszkola Miejskiego ul. Tysiąclecia 3, Żłobka Miejskiego ul. Tysiąclecia 3 w Nowym Mieście Lubawskim zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w pkt 4 SWZ, projekcie umowy (załącznik A do SWZ). Szczegółowy wykaz asortymentu został wypisany na formularzu szczegółowej kalkulacji cenowej - zał 1a do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)03142500 Eier
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy żywności do: Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II ul. Jagiellońska 3, Przedszkola Miejskiego ul. Tysiąclecia 3, Żłobka Miejskiego ul. Tysiąclecia 3 w Nowym Mieście Lubawskim zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w pkt 4 SWZ, projekcie umowy (załącznik A do SWZ). Szczegółowy wykaz asortymentu został wypisany na formularzu szczegółowej kalkulacji cenowej - zał 1b do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15110000 Fleisch
15112000 Geflügel
15114000 Innereien
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy żywności do: Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II ul. Jagiellońska 3, Przedszkola Miejskiego ul. Tysiąclecia 3, Żłobka Miejskiego ul. Tysiąclecia 3 w Nowym Mieście Lubawskim zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w pkt 4 SWZ, projekcie umowy (załącznik A do SWZ). Szczegółowy wykaz asortymentu został wypisany na formularzu szczegółowej kalkulacji cenowej - zał 1c do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy żywności do: Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II ul. Jagiellońska 3, Przedszkola Miejskiego ul. Tysiąclecia 3, Żłobka Miejskiego ul. Tysiąclecia 3 w Nowym Mieście Lubawskim zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w pkt 4 SWZ, projekcie umowy (załącznik A do SWZ). Szczegółowy wykaz asortymentu został wypisany na formularzu szczegółowej kalkulacji cenowej - zał 1d do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
15811000 Brotwaren
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy żywności do: Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II ul. Jagiellońska 3, Przedszkola Miejskiego ul. Tysiąclecia 3, Żłobka Miejskiego ul. Tysiąclecia 3 w Nowym Mieście Lubawskim zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w pkt 4 SWZ, projekcie umowy (załącznik A do SWZ). Szczegółowy wykaz asortymentu został wypisany na formularzu szczegółowej kalkulacji cenowej - zał 1e do SWZ.