II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Sukcesivna dobava prehrambenega blaga
II.1.2)Glavna koda CPV15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
II.1.4)Kratek opis:
II.1.5)Ocenjena skupna vrednost
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za samo en sklop
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15800000 Razna živila
II.2.4)Opis javnega naročila: II.2.5)Merila za izbiro ponudbeSpodaj navedena merila
Merilo kakovosti - Ime: Višje kakovosti / Ponder: 20
Cena - Ponder: 80
II.2.1)Naslov:
Perutnina in perutninski izdelki
Št. sklopa: 2
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 3
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 4
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 5
Kruh, pekovski izdelki in slaščice
Št. sklopa: 6
Mlevski izdelki in testenine
Št. sklopa: 7
Zamrzjeni mlevski izdelki
Št. sklopa: 8
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 9
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 10
Zamrzjeno sadje in zelenjava
Št. sklopa: 11
Konzervirano sadje in zelenjava
Št. sklopa: 12
Sveža očiščenja, rezana in pakirana zelenjava
Št. sklopa: 13
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 14
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 15
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 16