II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákaziek zadávaných v zriadenom DNS bude nákup a dodanie tovaru/poskytovanie služieb informačno-komunikačných technológií, ktorý je bežne dostupný na trhu, predovšetkým vybraného sortimentu notebookov,
osobných počítačov, pracovných staníc, monitorov, dokovacích staníc, klávesníc, myší, tabletov, tlačiarní, kopírok,
multifunkčných zariadení, aktívnych sieťových prvkov, externých pevných diskov, externých napaľovačiek CD/DVD, USB, kľúčov, komponentov a príslušenstva k výpočtovej technike a ktoré sú zaradené podľa Spoločného slovníka obstarávania (CPV), najmä v rozsahu skupiny 302.
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30213000 Personalcomputer
30213100 Tragbare Computer
30213200 Tablettcomputer
30213300 Tischcomputer
30214000 Arbeitsplätze
30216110 Scanner für Computeranwendungen
30216130 Strichcodeleser
30230000 Computerbezogene Geräte
30231000 Computerbildschirme und Konsolen
30231100 Computerterminals
30231300 Bildschirme
30231310 Flachbildschirme
30231320 Tastbildschirme
30232000 Peripheriegeräte
30232100 Drucker und Plotter
30232110 Laserdrucker
30232130 Farbgrafikdrucker
30232150 Tintenstrahldrucker
30233100 Computerspeichereinheiten
30233130 Magnetplattenspeicher
30233132 Festplattenlaufwerke
30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
30233153 CD- und DVD-Leser und/oder -Brenner
30233300 Chipkartenleser
30233320 Kombinierte Chipkarten- und Fingerabdruckleser
30234000 Speichermedien
30234600 Flashspeicher
30236000 Diverse Computerausrüstungen
30236110 RAM (Random Access Memory, Direktzugriffspeicher)
30236113 SDRAM (Synchronous Dynamic Random Access Memory, synchroner dynamischer Direktzugriffspeicher)
30237000 Teile und Zubehör für Computer
30237110 Netzwerkschnittstellen
30237135 Netzschnittstellenkarten
30237240 Webkamera
30237270 Koffer und Taschen für tragbare Computer
30237410 Computermäuse
30237300 Computerbedarf
30237450 Grafiktabletts
30237460 Computertastaturen
60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
71356300 Technische Unterstützung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Predmetom zákaziek zadávaných v zriadenom DNS bude nákup a dodanie tovaru/poskytovanie služieb informačnokomunikačných technológií, ktorý je bežne dostupný na trhu, predovšetkým vybraného sortimentu notebookov, osobných počítačov, pracovných staníc, monitorov, dokovacích staníc, klávesníc, myší, tabletov, tlačiarní, kopírok, multifunkčných zariadení, aktívnych sieťových prvkov, externých pevných diskov, externých napaľovačiek CD/DVD, USB kľúčov, komponentov a príslušenstva k výpočtovej technike a ktoré sú zaradené podľa Spoločného slovníka obstarávania (CPV), najmä v rozsahu skupiny 302.
Súčasne s dodaním požadovaného tovaru budú poskytované nevyhnutné súvisiace služby, a to:
- dodanie (doprava) a vyloženie/vynesenie tovaru na miesto dodania,
- inštalácia, resp. montáž jednotlivých častí dodávky a ich uvedenie do prevádzky, ak to verejný obstarávateľ bude
požadovať v konkrétnej výzve,
- odskúšanie a zaškolenie zamestnancov verejného obstarávateľa s obsluhou a údržbou predmetu zákazky, ak to
verejný obstarávateľ bude požadovať v konkrétnej výzve.
S dodaním predmetu zákazky sa vyžaduje dodať aj príslušnú dokumentáciu, ktorá sa na tovar vzťahuje, t. j. technická
dokumentácia od výrobcu, návod na použitie/manuál pre obsluhu v slovenskom alebo v českom jazyku, záručné listy
alebo iné doklady podľa druhu tovaru.
Pre vybrané druhy tovarov bude na základe požiadavky uvedenej v konkrétnej výzve, požadovaný aj záručný servis.