II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Organizacinė, tinklo, kompiuterinė ir programinė įranga
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas32500000 Telekomunikacijų įranga ir reikmenys
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Organizacinė, tinklo, kompiuterinė ir programinė įranga (27 pirkimo dalys).
Prekių pristatymo vieta – Informacinių technologijų tarnyba prie Krašto apsaugos ministerijos, Bareikiškių k., 13176 Vilniaus r. (kelio Vilnius-Minskas 16 km, UAB „Vingės terminalas“) (2-11 ir 14 pirkimo dalys).
Prekių pristatymo vieta – Informacinių technologijų tarnyba prie Krašto apsaugos ministerijos, Šilo g. 5a, LT-10322 Vilnius (1 ir 12-13 pirkimo dalys).
Prekių pristatymo vieta – Informacinių technologijų tarnybos prie Krašto apsaugos ministerijos el. paštas vieningų komunikacijų sistemos programinės įrangos licencijoms teikti: ITT.Licenses@kam.lt (15-27 pirkimo dalys).
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Darbo stotis su duomenų šifravimo įrenginiu
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)30200000 Kompiuterinė įranga ir reikmenys
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Darbo stotis su duomenų šifravimo įrenginiu. Prekių prsitatymo adresas: Šilo g. 5A, Vilnius
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 2
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)32400000 Tinklai
Komutatorius TEMPEST A. Prekių pristatymo adresas: Informacinių technologijų tarnyba prie Krašto apsaugos ministerijos, Bareikiškių k., 13176 Vilniaus r. (kelio Vilnius-Minskas 16 km, UAB „Vingės terminalas“)
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 3
Maršrutizatorius. Prekių pristatymo adresas: Informacinių technologijų tarnyba prie Krašto apsaugos ministerijos, Bareikiškių k., 13176 Vilniaus r. (kelio Vilnius-Minskas 16 km, UAB „Vingės terminalas“)
Specializuotas multifunkcinis įrenginys, TEMPEST A
Pirkimo dalies Nr.: 4
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)30232100 Spausdintuvai ir braižytuvai
Specializuotas multifunkcinis įrenginys, TEMPEST A. Prekių pristatymo adresas: Informacinių technologijų tarnyba prie Krašto apsaugos ministerijos, Bareikiškių k., 13176 Vilniaus r. (kelio Vilnius-Minskas 16 km, UAB „Vingės terminalas“)
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 5
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)30216110 Kompiuterių skaitytuvai
Skaitytuvas. Prekių pristatymo adresas: Informacinių technologijų tarnyba prie Krašto apsaugos ministerijos, Bareikiškių k., 13176 Vilniaus r. (kelio Vilnius-Minskas 16 km, UAB „Vingės terminalas“)
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 6
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)38652100 Projektoriai
Projektorius. Prekių pristatymo adresas: Informacinių technologijų tarnyba prie Krašto apsaugos ministerijos, Bareikiškių k., 13176 Vilniaus r. (kelio Vilnius-Minskas 16 km, UAB „Vingės terminalas“)
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 7
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)48800000 Informacinės sistemos ir serveriai
Tarnybinė stotis Nr.7. Prekių pristatymo adresas: Informacinių technologijų tarnyba prie Krašto apsaugos ministerijos, Bareikiškių k., 13176 Vilniaus r. (kelio Vilnius-Minskas 16 km, UAB „Vingės terminalas“)
Aukšto patikimumo ugniasienės ir kenksmingo kodo automatizuotos analizės sistemos sprendinys
Pirkimo dalies Nr.: 8
ukšto patikimumo ugniasienės ir kenksmingo kodo automatizuotos analizės sistemos sprendinys. Prekių pristatymo adresas: Informacinių technologijų tarnyba prie Krašto apsaugos ministerijos, Bareikiškių k., 13176 Vilniaus r. (kelio Vilnius-Minskas 16 km, UAB „Vingės terminalas“)
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 9
Nešiojamas kompiuteris. Prekių pristatymo adresas: Informacinių technologijų tarnyba prie Krašto apsaugos ministerijos, Bareikiškių k., 13176 Vilniaus r. (kelio Vilnius-Minskas 16 km, UAB „Vingės terminalas“)
Tinklo srauto kopijavimo įremginys Nr.1
Pirkimo dalies Nr.: 10
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)32500000 Telekomunikacijų įranga ir reikmenys
Tinklo srauto kopijavimo įrenginys Nr.1. Prekių pristatymo adresas: Informacinių technologijų tarnyba prie Krašto apsaugos ministerijos, Bareikiškių k., 13176 Vilniaus r. (kelio Vilnius-Minskas 16 km, UAB „Vingės terminalas“)
Tinklo srauto kopijavimo įrenginys Nr.2
Pirkimo dalies Nr.: 11
Tinklo srauto kopijavimo įrenginys Nr.2. Prekių pristatymo adresas: Informacinių technologijų tarnyba prie Krašto apsaugos ministerijos, Bareikiškių k., 13176 Vilniaus r. (kelio Vilnius-Minskas 16 km, UAB „Vingės terminalas“)
Kriptografinių įrenginių valdymo centras
Pirkimo dalies Nr.: 12
Kriptografinių įrenginių valdymo centras. Prekių pristatymo adresas: Šilo g. 5A, Vilnius
Kriptografinių raktų įkrovimo/šifravimo įrenginys
Pirkimo dalies Nr.: 13
Kriptografinių raktų įkrovimo/šifravimo įrenginys. Prekių pristatymo adresas: Šilo g. 5A, Vilnius.
Stacionarus padidinto našumo kompiuteris
Pirkimo dalies Nr.: 14
Stacionarus padidinto našumo kompiuteris. Prekių pristatymo adresas: Informacinių technologijų tarnyba prie Krašto apsaugos ministerijos, Bareikiškių k., 13176 Vilniaus r. (kelio Vilnius-Minskas 16 km, UAB „Vingės terminalas“)
Virtualios ugniasienės programinė įranga
Pirkimo dalies Nr.: 15
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)48700000 Programinės įrangos paketų paslaugų programos
Virtualios ugniasienės programinė įranga. Pristaymo adresas: Informacinių technologijų tarnybos prie Krašto apsaugos ministerijos el. paštas vieningų komunikacijų sistemos programinės įrangos licencijoms teikti: ITT.Licenses@kam.lt
Tarnybinės stoties programinė įranga I
Pirkimo dalies Nr.: 16
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)48600000 Duomenų bazių ir operacinių sistemų programinės įrangos paketai
Tarnybinės stoties programinė įranga I. Pristatymo adresas: Informacinių technologijų tarnybos prie Krašto apsaugos ministerijos el. paštas vieningų komunikacijų sistemos programinės įrangos licencijoms teikti: ITT.Licenses@kam.lt
Darbo stoties programinė įranga
Pirkimo dalies Nr.: 17
Darbo stoties programinė įranga. Prekių pristatymas: Informacinių technologijų tarnybos prie Krašto apsaugos ministerijos el. paštas vieningų komunikacijų sistemos programinės įrangos licencijoms teikti: ITT.Licenses@kam.lt
Taikomoji programinė įranga
Pirkimo dalies Nr.: 18
Taikomoji programinė įranga. Pristatymo adresas: Informacinių technologijų tarnybos prie Krašto apsaugos ministerijos el. paštas vieningų komunikacijų sistemos programinės įrangos licencijoms teikti: ITT.Licenses@kam.lt
Programinė įranga atvaizdų paėmimui iš tarnybinių stočių
Pirkimo dalies Nr.: 19
Programinė įranga atvaizdų paėmimui iš tarnybinių stočių. Pristatymo adresas: Informacinių technologijų tarnybos prie Krašto apsaugos ministerijos el. paštas vieningų komunikacijų sistemos programinės įrangos licencijoms teikti: ITT.Licenses@kam.lt
Programinė įranga, skirta analizuoti kenksmingą programinę įrangą
Pirkimo dalies Nr.: 20
Programinė įranga, skirta analizuoti kenksmingą programinę įrangą. Pristatymo adresas: Informacinių technologijų tarnybos prie Krašto apsaugos ministerijos el. paštas vieningų komunikacijų sistemos programinės įrangos licencijoms teikti: ITT.Licenses@kam.lt
Programinė įranga mobilių įrenginių duomenų analizei
Pirkimo dalies Nr.: 21
Programinė įranga mobilių įrenginių duomenų analizei. Prekių pristatymas: Informacinių technologijų tarnybos prie Krašto apsaugos ministerijos el. paštas vieningų komunikacijų sistemos programinės įrangos licencijoms teikti: ITT.Licenses@kam.lt
Programinė įranga duomenų analizei
Pirkimo dalies Nr.: 22
Programinė įranga duomenų analizei. Prekių pristatymas: Informacinių technologijų tarnybos prie Krašto apsaugos ministerijos el. paštas vieningų komunikacijų sistemos programinės įrangos licencijoms teikti: ITT.Licenses@kam.lt
Virtualizavimo platformos programinė įranga
Pirkimo dalies Nr.: 23
Virtualizavimo platformos programinė įranga. Pristatymo adresas: Informacinių technologijų tarnybos prie Krašto apsaugos ministerijos el. paštas vieningų komunikacijų sistemos programinės įrangos licencijoms teikti: ITT.Licenses@kam.lt
Tarnybinės stoties programinė įranga II
Pirkimo dalies Nr.: 24
Tarnybinės stoties programinė įranga II. Pristatymo adresas: Informacinių technologijų tarnybos prie Krašto apsaugos ministerijos el. paštas vieningų komunikacijų sistemos programinės įrangos licencijoms teikti: ITT.Licenses@kam.lt
Programinė įranga SINA Management arba lygiavertė
Pirkimo dalies Nr.: 25
Programinė įranga SINA Management arba lygiavertė. Pristaymo adresas: Informacinių technologijų tarnybos prie Krašto apsaugos ministerijos el. paštas vieningų komunikacijų sistemos programinės įrangos licencijoms teikti: ITT.Licenses@kam.lt
Antivirusinės programinės įrangos paketas
Pirkimo dalies Nr.: 26
Antivirusinės programinės įrangos paketas. Pristatymo adresas: Informacinių technologijų tarnybos prie Krašto apsaugos ministerijos el. paštas vieningų komunikacijų sistemos programinės įrangos licencijoms teikti: ITT.Licenses@kam.lt
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 27
II.2.4)Pirkimo aprašymas: II.2.5)Sutarties skyrimo kriterijaiKaina