II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Laboratorinių reikmenų, reagentų, su imunologija, baltymų ir ląstelių biologijos tyrimais susijusių produktų ir kitų prekių pirkimas VU32602, VU34091, VU35159
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas33696500 Laboratoriniai reagentai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Vilniaus universitetas numato pirkti laboratorinius reikmenis, reagentus, su imunologija, baltymų ir ląstelių biologijos tyrimais susijusius produktus ir kitas prekes.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl maksimalaus pirkimo dalių skaičiaus: 3
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Laboratorinių reikmenų, saugumą užtikrinančių prekių bei smulkios laboratorinės įrangos ir priemonių pirkimas VU32602
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33793000 Laboratorijų reikmenys iš stiklo
19520000 Plastikiniai gaminiai
33141610 Rinkimo maišai
18930000 Maišai ir krepšiai
44617000 Dėžutės
39265000 Kabliukai ir kilpelės
15994200 Popierius filtrams gaminti
38437000 Laboratorinės pipetės ir priedai
38437100 Pipetės
38437110 Pipečių antgaliai
33192500 Mėgintuvėliai
42671110 Mėgintuvėlių laikikliai (laboratorinėms vonioms)
42671100 Laboratorinių įrankių laikikliai
38000000 Laboratorinė, optinė ir precizinė įranga (išskyrus akinius)
42931100 Laboratorinės centrifugos ir priedai
38436700 Ultragarsiniai smulkintuvai
38311000 Elektroninės svarstyklės ir priedai
38310000 Tikslios svarstyklės
38410000 Matavimo prietaisai
38412000 Termometrai
38416000 PH metrai
38436000 Purtyklės ir priedai
38436310 Šildymo plokštės
38436410 Mechaninių purtyklių su šildymo plokštėmis termoreguliatoriai
38436500 Mechaniniai maišytuvai
38436300 Inkubacinės purtyklės
42943000 Termostatinės vonios ir priedai
18424300 Vienkartinės pirštinės
18143000 Apsaugos priemonės
33735100 Apsauginiai akiniai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Laboratorinių reikmenų, saugumą užtikrinančių prekių bei smulkios laboratorinės įrangos ir priemonių pirkimas, kurių sutarties vertė per visa galiojimo laikotarpį negali viršyti 400 000,00 EUR su PVM.
Su imunologija, baltymų ir ląstelių biologijos tyrimais susijusių produktų pirkimas VU34091
Pirkimo dalies Nr.: 2
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33651500 Imuniniai serumai ir imunoglobulinai
33651520 Imunoglobulinai
24956000 Peptonai ir baltyminės medžiagos
33696500 Laboratoriniai reagentai
33696300 Cheminiai reagentai
33696600 Elektroforezei naudojami reagentai
33696400 Izotopiniai reagentai
33696000 Reagentai ir kontrastiniai preparatai
38951000 Tikralaikės polimerazės grandininės reakcijos (PGR) reikmenys
Su imunologija, baltymų ir ląstelių biologijos tyrimais susijusių produktų pirkimas, kurių sutarties vertė per visą jos galiojimo laikotarpį negali viršyti 100 000,00 EUR su PVM.
Molekulinei biologijai, biochemijai reikalingų reagentų, priemonių ir smulkios įrangos pirkimas VU35159
Pirkimo dalies Nr.: 3
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33696500 Laboratoriniai reagentai
24200000 Dažikliai ir pigmentai
38950000 Polimerazės grandininės reakcijos (PGR) reikmenys
24300000 Baziniai neorganiniai ir organiniai chemikalai
24210000 Oksidai, peroksidai ir hidroksidai
24000000 Chemijos produktai
24900000 Įvairūs ir labai kokybiški chemijos produktai
24965000 Fermentai
19500000 Gumos ir plastiko reikmenys
38520000 Skaitytuvai
42910000 Distiliavimo, filtravimo ir rektifikavimo aparatai
38432200 Chromatografai
33694000 Diagnostiniai preparatai
33696200 Kraujui tirti skirti reagentai
38519000 Įvairūs cheminių medžiagų junginiai (mikroskopams)
Molekulinei biologijai, biochemijai reikalingų reagentų, priemonių ir smulkios įrangos pirkimas, kurių sutarties vertė per visa galiojimo laikotarpį negali viršyti 2 000 000,00 EUR su PVM.