Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 51263-2022
Rumänien-Oradea: Herzschrittmacher
2022/S 021-051263
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Consumabile pentru programul de implantare stimulatoare si defibrilatoare cardiace
Referenznummer der Bekanntmachung: 4208498/2022/130
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33182210 Herzschrittmacher
II.1.4)Kurze Beschreibung:
- CONSUMABILE PENTRU PROGRAMUL DE IMPLANTARE STIMULARE SI DEFIBRILATOARE CARDIACE (9 LOTURI) - conform specificatiilor din caietul de sarcini care face parte integranta din documentatia de atribuire si constituie ansamblul cerintelor pe baza carora se elaboreaza de catre fiecare ofertant propunerea tehnica.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 13 zile.
Data limita de transmitere a raspunsului la solicitarile de clarificari: cu 10 (zece) zile inainte de data limita de depunere a ofertelor specificata in anuntul de participare.(Conform art.160 alin.2 si art.161 din Legea 98/2016 modificate prin OUG 107/2017).
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 3 393 150.00 RON
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für maximale Anzahl an Losen: 9
Maximale Anzahl an Losen, die an einen Bieter vergeben werden können: 9
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kit introducator peel-away
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Cant min si max a acordului cadru, este specificata in caietul de sarcini, al prezentei documentatii.
Defibrilator cardiac bicameral tip A
Los-Nr.: 8
Stimulator cardiac bicameral tip B
Los-Nr.: 5
Defibrilator cardiac unicameral tip B
Los-Nr.: 7
Stimulator cardiac bicameral tip A
Los-Nr.: 4
Defibrilator cardiac unicameral tip A
Los-Nr.: 6
Stimulator cardiac unicameral tip A
Los-Nr.: 2
Stimulator cardiac unicameral tip B
Los-Nr.: 3
Defibrilator cardiac bicameral tip B
Los-Nr.: 9