Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
HUS Varavoimageneraattoreiden vuosihuollot
Numéro de référence: H13-2021
II.1.2)Code CPV principal50532400 Services de réparation et d'entretien de matériel de distribution électrique
II.1.4)Description succincte:
HUS Kiinteistöt Oy pyytää tarjoustanne HUS-kuntakonsernin ja sen toimintaa mahdollisesti jatkavan maakunnallisen itsehallinnon sairaaloissa ja muissa toimipisteissä toteutettavista varavoimageneraattoreiden vuosihuolloista, jotka tullaan toteuttamaan vuosittain ja joka toinen vuosi (eri toimenpiteet) sekä viiden (5) ja seitsemän (7) vuoden välein. Lisäksi puitesopimuksen sisällä on mahdollista ostaa muita Tilaajan tarvitsemia huoltopalveluita.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)31127000 Générateur de secours - DA03
II.2.4)Description des prestations:
Tällaisia toimipisteitä (sairaaloita) sijaitsee etenkin Helsingin, Espoon, Vantaan, Hyvinkään, Porvoon, Lohjan ja Raaseporin kaupunkien alueella, mutta toimintaa ja koneita on myös muilla paikkakunnilla pienemmässä mittakaavassa.