Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Usługa żywienia pacjentów Szpitala Joannitas w Pszczynie.
Numéro de référence: ZP/SP/13/2022
II.1.2)Code CPV principal55322000 Services d'élaboration (cuisson) de repas
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest: usługa żywienia pacjentów Szpitala Joannitas w Pszczynie, w okresie i ilościach określonych w Formularzu Oferty stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określone zostały w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations: