Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: 254634
II.1.2)CPV-Code Hauptteil31213200 Verteilertransformatoren
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Eesti Energia AS loob dünaamilise hankesüsteemi jaotustrafode ostmiseks kehtivusajaga 36 kuud, millega selle kehtivusajal kvalifitseerimise tingimustele vastavad ettevõtjad võivad jooksvalt liituda.
Dünaamilise hankesüsteemi alusel hangitakse jaotustrafosid (hermeetilised masti- ja alajaama trafod, kuivtrafod) keskselt nii kontserni kuuluvatele ettevõtetele kui vabatahtliku keskse hankimise kaudu soetajatele.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
Der öffentliche Auftraggeber behält sich das Recht vor, Aufträge unter Zusammenfassung der folgenden Lose oder Losgruppen zu vergeben:
Hankija määrab ja täpsustab lepingute sõlmimise kriteeriumid seotud hanke alusdokumentides.
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Hermeetilised masti- ja alajaama trafod ning kuivtrafod
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31213200 Verteilertransformatoren
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Käesolev dünaamilise hankesüsteemi osa on loodud hermeetiliste masti- ja alajaama trafode ning kuivtrafode ostmiseks.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
Käesolev dünaamilise hankesüsteemi osa on loodud kuivtrafode ostmiseks.