II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa blachy ze stali specjalnych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo – Produkcyjny – nr grupy 273-4
Referenznummer der Bekanntmachung: 512200729
II.1.2)CPV-Code Hauptteil14622000 Stahl
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp.
2. Zamawiający, na podstawie art. 393 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp, odrzuci ofertę, w której udział produktów pochodzących z państw członkowskich UE, nie przekracza 50%.
3. Obowiązek informacyjny wynikający z artykułu 13 i 14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w sprawie swobodnego przepływu takich danych (Dz. Urz. UE L.2016.119.1 z dnia 4 maja 2016 roku).
4.W celu potwierdzenia, że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami Zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych.
5.Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp.
6.Szczegółowe informacje zawarto w SWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zadanie nr 1- BLACHA G/WALCOWANA W PROCESIE TERMOMECHANICZNYM
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)14622000 Stahl
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
BLACHA G/WALCOWANA W PROCESIE TERMOMECHANICZNYM 20X2000X6000MM ALFORM PLATE 700M STAL KONSTRUKCYJNA WYSOKOWYTRZYMAŁA O PODWYŻSZONEJ GRANICY PLASTYCZNOŚCI
lub równoważna
w szacunkowej ilości 10 000 kg
Zadanie nr 2 - BLACHA G/WALCOWANA W PROCESIE TERMOMECHANICZNYM
Los-Nr.: 2
BLACHA G/WALCOWANA W PROCESIE TERMOMECHANICZNYM 25X2000X6000MM ALFORM PLATE 700M STAL KONSTRUKCYJNA WYSOKOWYTRZYMAŁA O PODWYŻSZONEJ GRANICY PLASTYCZNOŚCI
w szacunkowej ilości 160 000 kg
Zadanie nr 3- BLACHA G/WALCOWANA W PROCESIE TERMOMECHANICZNYM
Los-Nr.: 3
BLACHA G/WALCOWANA W PROCESIE TERMOMECHANICZNYM 30X2000X6000MM ALFORM PLATE 700M STAL KONSTRUKCYJNA WYSOKOWYTRZYMAŁA O PODWYŻSZONEJ GRANICY PLASTYCZNOŚCI
w szacunkowej ilości 165 000 kg
Zadanie nr 4- BLACHA G/WALCOWANA W PROCESIE TERMOMECHANICZNYM
Los-Nr.: 4
BLACHA G/WALCOWANA W PROCESIE TERMOMECHANICZNYM 40X2000X6000MM ALFORM PLATE 700M STAL KONSTRUKCYJNA WYSOKOWYTRZYMAŁA O PODWYŻSZONEJ GRANICY PLASTYCZNOŚCI
w szacunkowej ilości 50 000 kg
Zadanie nr 5 - BLACHA G/WALCOWANA W PROCESIE TERMOMECHANICZNYM
Los-Nr.: 5
BLACHA G/WALCOWANA W PROCESIE TERMOMECHANICZNYM 50X2000X6000MM ALFORM PLATE 700M STAL KONSTRUKCYJNA WYSOKOWYTRZYMAŁA O PODWYŻSZONEJ GRANICY PLASTYCZNOŚCI
w szacunkowej ilości 25 000 kg
Zadanie nr 6 - BLACHA G/WALCOWANA
Los-Nr.: 6
BLACHA G/WALCOWANA 25X2000X6000MM S690QL STAL KONSTRUKCYJNA O PODWYŻSZONEJ GRANICY PLASTYCZNOŚCI W STANIE ULEPSZONYM CIEPLNIE
Zadanie nr 7 - BLACHA G/WALCOWANA
Los-Nr.: 7
BLACHA G/WALCOWANA 30X2000X6000MM S690QL STAL KONSTRUKCYJNA O PODWYŻSZONEJ GRANICY PLASTYCZNOŚCI W STANIE ULEPSZONYM CIEPLNIE
Zadanie nr 8 - BLACHA G/WALCOWANA
Los-Nr.: 8
BLACHA G/WALCOWANA 40X2000X6000MM S690QL STAL KONSTRUKCYJNA O PODWYŻSZONEJ GRANICY PLASTYCZNOŚCI W STANIE ULEPSZONYM CIEPLNIE
Zadanie nr 9 - BLACHA G/WALCOWANA
Los-Nr.: 9
BLACHA G/WALCOWANA 50X2000X6000MM S690QL STAL KONSTRUKCYJNA O PODWYŻSZONEJ GRANICY PLASTYCZNOŚCI W STANIE ULEPSZONYM CIEPLNIE
Zadanie nr 10 - BLACHA G/WALCOWANA
Los-Nr.: 10
BLACHA G/WALCOWANA 80X2000X6000MM S690QL STAL KONSTRUKCYJNA O PODWYŻSZONEJ GRANICY PLASTYCZNOŚCI W STANIE ULEPSZONYM CIEPLNIE
w szacunkowej ilości 30 000 kg
Zadanie nr 11 - BLACHA G/WALCOWANA
Los-Nr.: 11
BLACHA G/WALCOWANA 100X2000X6000MM S690QL STAL KONSTRUKCYJNA O PODWYŻSZONEJ GRANICY PLASTYCZNOŚCI W STANIE ULEPSZONYM CIEPLNIE