Avis de préinformation relatif à un contrat de service public
Base juridique:
Règlement (CE) n° 1370/2007
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Smlouva o zajištění dopravní obslužnosti Moravskoslezského kraje – oblast Jablunkovsko a Třinecko
II.1.2)Code CPV principal60112000 Services de transport routier public
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
Smlouva o veřejných službách v přepravě cestujících ve veřejné linkové osobní dopravě v rámci integrovaného dopravního systému Moravskoslezského kraje – oblast Jablunkovsko a Třinecko. Předpokládané datum zahájení poskytování služby je 14. 12. 2025 na dobu 10 let, uzavření smlouvy na základě zákona o veřejných zakázkách.
Kód NUTS: CZ080 (Česká republika, Moravskoslezský kraj).
V některých případech s přesahem mimo území Moravskoslezského kraje:
Kód NUTS: SK031 (Slovenská republika, Žilinský kraj)
Předmětem veřejné zakázky je poskytování služeb, tj. poskytování veřejných služeb v přepravě cestujících veřejnou linkovou osobní dopravou spočívající v zajištění dopravní obslužnosti Moravskoslezského kraje v oblasti Jablunkovsko a Třinecko. Předpokládaný rozsah dopravního výkonu na jeden rok činí 1 749 317 vozokm. Požadovanými druhy pohonu vozidel, kterými má být služba zajišťována, jsou vodík a dále alternativní pohon. Pro zajištění dopravní obslužnosti vodíkovými vozidly se předpokládá potřeba 10 vozidel.
(nature et quantité des services ou indication des besoins et des exigences)