Avis d'information complémentaire ou avis rectificatif
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Vervanging van een financieel systeem inclusief implementatie en inrichting
Numéro de référence: 2022-101-MER-finsysteem
II.1.2)Code CPV principal72200000 Services de programmation et de conseil en logiciels
II.1.4)Description succincte:
Door de veranderingen in de organisatie, de specifieke behoefte in de financiële verantwoording en de technologische mogelijkheden van het moment hebben verschillende afdelingen van de Opdrachtgever de behoefte om de huidige financiële applicatie te vervangen door een nieuwe die voorziet in de wensen van de gebruikers en die past in de huidige tijdgeest. Daarnaast voert Opdrachtgever de financiële administratie voor 4 organisaties, namelijk de gemeenten Echt-Susteren, Roerdalen en Maasgouw en het Servicecentrum MER. Hier is behoefte aan harmonisatie teneinde de administratieve last te verlichten.