VII.1.2)Texte à rectifier dans l'avis originalNuméro de section: VI.3
Lot nº: VI
Endroit où se trouve le texte à rectifier: Informacje dodatkowe
Au lieu de:
Podmiotowe środki dowodowe na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia:
2. Oświadczenie wykonawcy w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 5 o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2019r. poz. 369), z innym wykonawcą, który złożył ofertę, ofertę częściową,
albo
oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej,
Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych.
OŚWIADCZENIE WYKONAWCY, że oferowane produkty posiadają Wpis do Urzędowego Wykazu Produktów Leczniczych
Klauzula informacyjna z art. 13 RODO – w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia.
Numéro de section: IV.2.2
Lot nº: IV
Endroit où se trouve le texte à rectifier: Termin składania ofert
Date: 01/10/2021
Heure locale: 10:00
Lire:
Date: 19/10/2021
Numéro de section: IV.2.7
Endroit où se trouve le texte à rectifier: Warunki otwarcia ofert
Heure locale: 11:00