Modification d'un contrat/d'une concession en cours
Base juridique:
Directive 2014/25/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
„ДОСТАВКА НА ЛИЗИНГ НА 60 БРОЯ ГАЗОВИ СЪЧЛЕНЕНИ АВТОБУСИ”
II.1.2)Code CPV principal34121100 Autobus publics
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)34121100 Autobus publics
II.2.4)Description du contrat au moment de la conclusion du contrat:
Изпълнението на предмета на настоящата обществена поръчка включва: Доставка на лизинг на 60 броя нови газови автобуси за масов градски транспорт, отговарящи на изискванията на Възложителя. Пълното описание на изискванията към автобусите, обект на настоящата поръчка е дадено в приложените към документацията за обществена поръчка - Техническа спецификация (Приложение № 1).