Modification d'un contrat/d'une concession en cours
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Výrobná technológia na spracovanie ihličnatej a listnatej vlákniny a výroby peliet
Numéro de référence: MKU-2021
II.1.2)Code CPV principal42000000 Machines industrielles
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Porezová linka na rezanie guľatiny a Peletovacia linka
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)43810000 Équipement pour le travail du bois
42991400 Séchoirs pour bois, pâte à papier, papier ou carton
II.2.4)Description du contrat au moment de la conclusion du contrat:
Predmetom zákazky je dodanie strojového vybavenia pre spracovanie drevnej hmoty, ktoré pozostáva z dvoch častí:
1. Porezová linka na rezanie guľatiny
2. Peletovacia linka