Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Świadczenie usług opiekuńczych oraz specjalistycznych usług opiekuńczych
II.1.2)Code CPV principal85312100 Services de foyers de jour
II.1.4)Description succincte:
1. Przedmiot zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług opiekuńczych oraz specjalistycznych usług opiekuńczych w podziale na dwie części (zadania):
- część (zadanie) nr 1: Świadczenie usług opiekuńczych
- część (zadanie) nr 2: Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour tous les lots
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Część (zadanie) nr 1 – Świadczenie usług opiekuńczych
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)85311100 Services sociaux pour les personnes âgées
II.2.4)Description des prestations:
Wykonywanie usług opiekuńczych zgodnie z zakresem i ilością godzin ustalonych w decyzjach administracyjnych. Usługi opiekuńcze - do 135 972 godzin. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Część (zadanie) nr 2 – Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych
Lot nº: 2
Wykonywanie specjalistycznych usług opiekuńczych zgodnie z zakresem i ilością godzin ustalonych w decyzjach administracyjnych. Specjalistyczne usługi opiekuńcze - do 10 923 godzin. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.