Diese Bekanntmachung dient nur der Vorinformation
Rechtsgrundlage:
Verordnung (EU, Euratom) Nr. 2018/1046
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Benutzerunterstützung und Betrieb
Referenznummer der Bekanntmachung: COJ-PROC-23/002
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Zweck dieses Auftrags ist die Erbringung der folgenden Dienstleistungen:
— Helpdesk-Dienste;
— Betrieb von Infrastrukturdiensten;
— Telefonzentralendienste;
— Unterstützungs- und Infrastrukturdienste auf Abruf;
— Multimedia-Unterstützungsdienste.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 40 000 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Išankstinis informacinis skelbimas
Šis skelbimas yra tik dėl išankstinės informacijos
Teisinis pagrindas:
Reglamentas (ES, Euratomas) Nr. 2018/1046
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Naudotojų aptarnavimas ir veikla
Nuorodos numeris: COJ-PROC-23/002
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas72000000 IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Šios sutarties tikslas – teikti šias paslaugas:
— pagalbos tarnybos paslaugos;
— infrastruktūros paslaugų teikimas;
— telefono skambučių skirstymo paslaugos;
— parama ir infrastruktūra teikiant užsakomąsias paslaugas;
— daugialypės terpės pagalbos paslaugos.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 40 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)72000000 IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Avviż ta’ informazzjoni minn qabel
Dan l-avviż huwa għal informazzjoni minn qabel biss
Il-bażi ġuridika:
Regolament (UE, Euratom) Nru 2018/1046
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Appoġġ għall-Utent u Operazzjonijiet
Numru ta' referenza: COJ-PROC-23/002
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV72000000 Servizzi ta' IT: konsulenza, żvilupp ta' softwer, Internet u appoġġ
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
L-għan ta’ dan il-kuntratt huwa l-provvista tas-servizzi li ġejjin:
— servizzi ta’ helpdesk;
— it-tħaddim tas-servizzi tal-infrastruttura;
— servizzi ta’ swiċċbord tat-telefon;
— servizzi ta’ appoġġ u infrastruttura fuq talba;
— servizzi ta’ assistenza multimedjali.
II.1.5)Stima tal-valur totaliValur mingħajr VAT: 40 000 000.00 EUR
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.2)Kodiċi(jiet) addizzjonali tal-VKK72000000 Servizzi ta' IT: konsulenza, żvilupp ta' softwer, Internet u appoġġ
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist: