Base juridique:
Règlement (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Contrat-cadre relatif à la prestation de services de conseil aux entreprises et d'expertise liés à EUROSUR
Numéro de référence: Frontex/2021/OP/597/AH
II.1.2)Code CPV principal79000000 Services aux entreprises: droit, marketing, conseil, recrutement, impression et sécurité
II.1.4)Description succincte:
L'objet du marché est la fourniture de conseil commercial et d'expertise liés à EUROSUR, comme décrit dans les termes de référence (annexe II).
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 6 000 000.00 EUR
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
Le contrat est conclu pour deux ans, avec la possibilité de deux reconductions d'un an chacune. La durée maximale du contrat-cadre ne dépassera pas quatre ans.
Pravna osnova:
Uredba (EU, Euratom) br. 2018/1046
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Okvirni ugovor za pružanje poslovnog savjetovanja i stručnosti povezanog s EUROSUR-om
Referentni broj: Frontex/2021/OP/597/AH
II.1.2)Glavna CPV oznaka79000000 Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, tiskanje i sigurnost
II.1.4)Kratak opis:
Predmet je ugovora pružanje poslovnog savjetovanja i stručnosti povezanog s EUROSUR-om kako je opisano u opisu projekta (Prilog II.).
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 6 000 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.4)Opis nabave:
Ugovor se sklapa na dvije godine uz mogućnost dvaju obnavljanja, svako po godinu dana. Najdulje trajanje okvirnog ugovora ne smije premašivati četiri godine.
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Pamatnolīgums par uzņēmējdarbības konsultāciju un lietpratības nodrošināšanu saistībā ar EUROSUR
Atsauces numurs: Frontex/2021/OP/597/AH
II.1.2)Galvenās CPV kods79000000 Uzņēmējdarbības pakalpojumi: tiesības, tirgzinība, konsultēšana, darbinieku vervēšana, iespiešana un drošība
II.1.4)Īss apraksts:
Līguma priekšmets ir uzņēmējdarbības konsultāciju un lietpratības nodrošināšana saistībā ar EUROSUR, kā minēts darba uzdevumā (II pielikums).
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 6 000 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Līgums tiks noslēgts uz diviem gadiem ar iespēju to atjaunot divas reizes, katru reizi uz vienu gadu. Pamatnolīguma maksimālais darbības laiks nedrīkst pārsniegt četrus gadus.
W adresach URL ogłoszeń w formie e-formularzy pojawia się błąd. Staramy się rozwiązać ten problem. W międzyczasie prosimy o usunięcie przecinka (lub innego znaku specjalnego) na końcu adresu URL. Przepraszamy za utrudnienia.
Usługi - 520700-2021
Submission deadline has been amended by:  572786-2021
Polska-Warszawa: Umowa ramowa o zapewnienie doradztwa biznesowego i wiedzy specjalistycznej związanych z EUROSUR
2021/S 200-520700
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Umowa ramowa o zapewnienie doradztwa biznesowego i wiedzy specjalistycznej związanych z EUROSUR
Numer referencyjny: Frontex/2021/OP/597/AH
II.1.2)Główny kod CPV
79000000 Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie usług doradztwa biznesowego oraz wiedzy specjalistycznej związanych z EUROSUR, zgodnie ze specyfikacją istotnych warunków zamówienia (załącznik II do zaproszenia do składania ofert).
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
Wartość bez VAT: 6 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2.4)Opis zamówienia:
Umowa zostanie zawarta na 2 lata, z możliwością dwukrotnego wznowienia, każdorazowo na 1 rok. Maksymalny czas trwania umowy ramowej nie może przekroczyć 4 lat.
Temei juridic:
Regulamentul (UE, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Contract-cadru pentru furnizarea de consultanță în afaceri și expertiză legată de EUROSUR
Număr de referinţă: Frontex/2021/OP/597/AH
II.1.2)Cod CPV principal79000000 Servicii pentru întreprinderi: drept, marketing, consultanţă, recrutare, tipărire şi securitate
II.1.4)Descriere succintă:
Obiectul contractului este furnizarea de consultanță și expertiză în afaceri legate de EUROSUR, așa cum este descris în Termenii de referință (anexa II).
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 6 000 000.00 EUR
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Contractul va fi încheiat pentru o perioadă de doi ani, cu posibilitatea a două reînnoiri a câte un an fiecare. Durata maximă a contractului-cadru nu va depăși patru ani.