II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Hálózati anyagok beszerzése 5 Vízmű részére
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR000768342020
II.1.2)CPV-Code Hauptteil44167000 Verschiedene Rohrformstücke - KA11
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Adásvételi keretszerződések megkötése halózatüzemeltetési anyagok szállítására a közös ajánlatkérőkként jelölt 5 regionális vízművek által üzemeltetett ivóvíz és szennyvíz hálózat fenntartási, beruházási, valamint egyéb célú munkáihoz történő felhasználás céljából 11 ajánlati részben. A beszerzésre kerülő termékből részben Ajánlatkérők által meghatározott raktárakba és mennyiségben kell konszignációs készletként a termékeket szállítani, másrészt egyedi megrendelések útján kerülnek a termékek az üzemi igények függvényében megrendelésre és szállításra. Közös Ajánlatkérők az egyes ajánlati részek tekintetében egy keretszerződést kötnek meg az adott ajánlati részre meghatározott keretösszeg erejéig, mely keretösszegből az egyes Ajánlatkérők meghatározott mértékű megrendelésre jogosultak.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 3 494 202 695.00 HUF
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Palástjavító-, univerzális javító-, csőkötő idomok
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44167000 Verschiedene Rohrformstücke - KA11
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Jelen közbeszerzés tárgya: palástjavító idomok ½” - DN 1000 mérettartományban, univerzális kötő-javító idomok DN50 - DN600 mérettartományban, nem húzásbiztos csőkötő idomok 50 ≤ DN ≤ 600 mérettartományban, a vonatkozó közbeszerzési dokumentumokban - különösen, de nem kizárólagosan a Műszaki leírás megnevezésű dokumentumban - foglalt műszaki specifikációnak és előírásoknak mindenben megfelelő termékek szállítása konszignációs raktárra és Ajánlatkérők egyedi megrendelései alapján összesen nettó 528 376 436,-Ft értékben. Ajánlatkérők a keretszerződést 24 hónap határozott időre kötik, nettó 528 376 436,-Ft keretösszegre, mely keretösszegből Ajánlatkérők a következő mennyiségi megoszlásban jogosultak egyedi megrendelésekre: DRV Zrt.: nettó 165 095 116,-HUF összegre, DMRV Zrt.: nettó 96 353 044,-HUF összegre, ÉRV Zrt.: nettó 60 218 616,-HUF összegre, ÉDV Zrt.: nettó 65 979 839,-HUF összegre, TRV Zrt.: nettó 140 729 822,-HUF összegre. Ajánlatkérő felhívja ajánlattevők figyelmét, hogy a szállítási igények és mennyiségek - ideértve az egyes termékek ajánlati részen belüli arányát és mennyiségét is - változó, az aktuális üzemi igények függvényében alakul, ide nem értve a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott konszignációs készletre vonatkozó ajánlatkérői előírásokban szereplő konszignációs mennyiségeket, melyek készleten tartása a megkötendő szerződésben foglalt rendelkezéseknek megfelelően kell történjen. Az egyes termékek tekintetében megadott mennyiségek a korábbi felhasználási tapasztalatok alapján kerültek meghatározásra, ún. tapasztalati, becsült mennyiségek. A tapasztalati/becsült mennyiségek az ajánlatok megalapozott elbírálása érdekében, a nettó ajánlati összár meghatározásához kerültek megadásra, a szerződés keretében szállítandó mennyiségek ezen tapasztalati, becsült adatoktól bármilyen mértékben eltérhetnek. Ajánlattevőnek az előzőek ismeretében kell benyújtania ajánlatát. A megkötésre kerülő keretszerződésben a nyertes ajánlati egységárak kerülnek rögzítésre, mely egységárak alapján kerülnek a konszignációs raktárról való felhasználások és az egyedi megrendelések megrendelésre és elszámolásra a megkötendő keretszerződés hatálya alatt a teljes keretösszeg mennyiségében.
Ajánlatkérő tájékoztatja ajánlattevőket, hogy a keretszerződés megszűnik, ha a keretszerződésben rögzített időtartam eltelt, vagy ha az egyedi megrendelések összértéke eléri a teljes nettó keretösszeget (opcionális mennyiséggel vagy anélkül) és az utolsó egyedi megrendelés szállítása és ellenszolgáltatása teljesült. A megrendelt termékek megrendelő által megadott címre történő szállításáról és lerakodásáról, a konszignációs készlet biztosításáról és kapcsolódó feladatok ellátásról a közbeszerzési dokumentációban és megkötendő szerződésben foglaltak szerint a nyertes Ajánlattevőnek kell gondoskodnia.
A műszaki leírást és feladatleírást részleteiben a közbeszerzési dokumentumok összessége tartalmazza.
Húzásbiztos csőkötő idomok
Los-Nr.: 2
Jelen közbeszerzés tárgya: húzásbiztos csőkötő idomok DN50 - DN400 mérettartományban műszaki leírás szerinti alkatrészekkel, a vonatkozó közbeszerzési dokumentumokban - különösen, de nem kizárólagosan a Műszaki leírás megnevezésű dokumentumban - foglalt műszaki specifikációnak és előírásoknak mindenben megfelelő termékek szállítása konszignációs raktárra és Ajánlatkérő egyedi megrendelései alapján összesen nettó 590 653 002,-Ft értékben. Ajánlatkérők a keretszerződést 24 hónap határozott időre kötik, nettó 590 653 002,-Ft keretösszegre, mely keretösszegből Ajánlatkérők a következő mennyiségi megoszlásban jogosultak egyedi megrendelésekre: DRV Zrt.: nettó 138 806 082,-HUF összegre, DMRV Zrt.: nettó 115 993 312,-HUF összegre, ÉRV Zrt.: nettó 130 207 430,-HUF összegre, ÉDV Zrt.: nettó 132 840 538,-HUF összegre, TRV Zrt.: nettó 72 805 640,-HUF összegre. Ajánlatkérő felhívja ajánlattevők figyelmét, hogy a szállítási igények és mennyiségek - ideértve az egyes termékek ajánlati részen belüli arányát és mennyiségét is - változó, az aktuális üzemi igények függvényében alakul, ide nem értve a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott konszignációs készletre vonatkozó ajánlatkérői előírásokban szereplő konszignációs mennyiségeket, melyek készleten tartása a megkötendő szerződésben foglalt rendelkezéseknek megfelelően kell történjen. Az egyes termékek tekintetében megadott mennyiségek a korábbi felhasználási tapasztalatok alapján kerültek meghatározásra, ún. tapasztalati, becsült mennyiségek. A tapasztalati/becsült mennyiségek az ajánlatok megalapozott elbírálása érdekében, a nettó ajánlati összár meghatározásához kerültek megadásra, a szerződés keretében szállítandó mennyiségek ezen tapasztalati, becsült adatoktól bármilyen mértékben eltérhetnek. Ajánlattevőnek az előzőek ismeretében kell benyújtania ajánlatát. A megkötésre kerülő keretszerződésben a nyertes ajánlati egységárak kerülnek rögzítésre, mely egységárak alapján kerülnek a konszignációs raktárról való felhasználások és az egyedi megrendelések megrendelésre és elszámolásra a megkötendő keretszerződés hatálya alatt a teljes keretösszeg mennyiségében.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Jelen közbeszerzés tárgya: elektrofúziós kötőidomok D25 - D630 mérettartományban, a vonatkozó közbeszerzési dokumentumokban - különösen, de nem kizárólagosan a Műszaki leírás megnevezésű dokumentumban - foglalt műszaki specifikációnak és előírásoknak mindenben megfelelő termékek szállítása konszignációs raktárra és Ajánlatkérő egyedi megrendelései alapján összesen nettó 73 389 903,-Ft értékben. Ajánlatkérők a keretszerződést 24 hónap határozott időre kötik, nettó 73 389 903,-Ft keretösszegre, mely keretösszegből Ajánlatkérők a következő mennyiségi megoszlásban jogosultak egyedi megrendelésekre: DRV Zrt.: nettó 29 967 970,-HUF összegre, DMRV Zrt.: nettó 10 422 434,-HUF összegre, ÉRV Zrt.: nettó 6 806 323,-HUF összegre, ÉDV Zrt.: nettó 13 607 796,-HUF összegre, TRV Zrt.: nettó 12 585380,-HUF összegre. Ajánlatkérő felhívja ajánlattevők figyelmét, hogy a szállítási igények és mennyiségek - ideértve az egyes termékek ajánlati részen belüli arányát és mennyiségét is - változó, az aktuális üzemi igények függvényében alakul, ide nem értve a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott konszignációs készletre vonatkozó ajánlatkérői előírásokban szereplő konszignációs mennyiségeket, melyek készleten tartása a megkötendő szerződésben foglalt rendelkezéseknek megfelelően kell történjen. Az egyes termékek tekintetében megadott mennyiségek a korábbi felhasználási tapasztalatok alapján kerültek meghatározásra, ún. tapasztalati, becsült mennyiségek. A tapasztalati/becsült mennyiségek az ajánlatok megalapozott elbírálása érdekében, a nettó ajánlati összár meghatározásához kerültek megadásra, a szerződés keretében szállítandó mennyiségek ezen tapasztalati, becsült adatoktól bármilyen mértékben eltérhetnek. Ajánlattevőnek az előzőek ismeretében kell benyújtania ajánlatát. A megkötésre kerülő keretszerződésben a nyertes ajánlati egységárak kerülnek rögzítésre, mely egységárak alapján kerülnek a konszignációs raktárról való felhasználások és az egyedi megrendelések megrendelésre és elszámolásra a megkötendő keretszerződés hatálya alatt a teljes keretösszeg mennyiségében.
Tűzcsapok és tűzcsapkiegészítők
Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42131160 Hydranten - KA11
Jelen közbeszerzés tárgya: föld feletti tűzcsapok DN 80 - DN 100 mérettartományban, földalatti tűzcsapok DN80 - DN100 mérettartományban,tűzcsapkulcs föld alatti és föld feletti tűzcsaphoz, tűzoltó kapcsok, tűzcsap kupakok, tűzcsap komplett belső rész, a vonatkozó közbeszerzési dokumentumokban - különösen, de nem kizárólagosan a Műszaki leírás megnevezésű dokumentumban - foglalt műszaki specifikációnak és előírásoknak mindenben megfelelő termékek szállítása konszignációs raktárra és Ajánlatkérő egyedi megrendelései alapján összesen nettó 223 551 257,-Ft értékben. Ajánlatkérők a keretszerződést 24 hónap határozott időre kötik, nettó 223 551 257,-Ft keretösszegre, mely keretösszegből Ajánlatkérők a következő mennyiségi megoszlásban jogosultak egyedi megrendelésekre: DRV Zrt.: nettó 55 185 973,-HUF összegre, DMRV Zrt.: nettó 57 209 728,-HUF összegre, ÉRV Zrt.: nettó 46 645 768,-HUF összegre, ÉDV Zrt.: nettó 28 102 825,-HUF összegre, TRV Zrt.: nettó 36 406 963,-HUF összegre. Ajánlatkérő felhívja ajánlattevők figyelmét, hogy a szállítási igények és mennyiségek - ideértve az egyes termékek ajánlati részen belüli arányát és mennyiségét is - változó, az aktuális üzemi igények függvényében alakul, ide nem értve a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott konszignációs készletre vonatkozó ajánlatkérői előírásokban szereplő konszignációs mennyiségeket, melyek készleten tartása a megkötendő szerződésben foglalt rendelkezéseknek megfelelően kell történjen. Az egyes termékek tekintetében megadott mennyiségek a korábbi felhasználási tapasztalatok alapján kerültek meghatározásra, ún. tapasztalati, becsült mennyiségek. A tapasztalati/becsült mennyiségek az ajánlatok megalapozott elbírálása érdekében, a nettó ajánlati összár meghatározásához kerültek megadásra, a szerződés keretében szállítandó mennyiségek ezen tapasztalati, becsült adatoktól bármilyen mértékben eltérhetnek. Ajánlattevőnek az előzőek ismeretében kell benyújtania ajánlatát. A megkötésre kerülő keretszerződésben a nyertes ajánlati egységárak kerülnek rögzítésre, mely egységárak alapján kerülnek a konszignációs raktárról való felhasználások és az egyedi megrendelések megrendelésre és elszámolásra a megkötendő keretszerződés hatálya alatt a teljes keretösszeg mennyiségében.
Karimás tolózárak és tartozékaik
Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42130000 Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen - KA11
42131148 Absperrventile - KA11
Jelen közbeszerzés tárgya: tolózárak és a Műszaki leírás szerinti tartozékaik DN50-DN600 mérettartományban ivóvizes felhasználásra és tolózárak és a Műszaki leírás szerinti tartozékaik DN50-DN400 mérettartományban szennyvizes felhasználásra, a vonatkozó közbeszerzési dokumentumokban - különösen, de nem kizárólagosan a Műszaki leírás megnevezésű dokumentumban - foglalt műszaki specifikációnak és előírásoknak mindenben megfelelő termékek szállítása konszignációs raktárra és Ajánlatkérő egyedi megrendelései alapján összesen nettó 442 890 492,-Ft értékben. Ajánlatkérők a keretszerződést 24 hónap határozott időre kötik, nettó 442 890 492,-Ft keretösszegre, mely keretösszegből Ajánlatkérők a következő mennyiségi megoszlásban jogosultak egyedi megrendelésekre: DRV Zrt.: nettó 154 354 974,-HUF összegre, DMRV Zrt.: nettó 75 890 898,-HUF összegre, ÉRV Zrt.: nettó 63 170 016,-HUF összegre, ÉDV Zrt.: nettó 66 581 612,-HUF összegre, TRV Zrt.: nettó 82 892 992,-HUF összegre. Ajánlatkérő felhívja ajánlattevők figyelmét, hogy a szállítási igények és mennyiségek - ideértve az egyes termékek ajánlati részen belüli arányát és mennyiségét is - változó, az aktuális üzemi igények függvényében alakul, ide nem értve a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott konszignációs készletre vonatkozó ajánlatkérői előírásokban szereplő konszignációs mennyiségeket, melyek készleten tartása a megkötendő szerződésben foglalt rendelkezéseknek megfelelően kell történjen. Az egyes termékek tekintetében megadott mennyiségek a korábbi felhasználási tapasztalatok alapján kerültek meghatározásra, ún. tapasztalati, becsült mennyiségek. A tapasztalati/becsült mennyiségek az ajánlatok megalapozott elbírálása érdekében, a nettó ajánlati összár meghatározásához kerültek megadásra, a szerződés keretében szállítandó mennyiségek ezen tapasztalati, becsült adatoktól bármilyen mértékben eltérhetnek. Ajánlattevőnek az előzőek ismeretében kell benyújtania ajánlatát. A megkötésre kerülő keretszerződésben a nyertes ajánlati egységárak kerülnek rögzítésre, mely egységárak alapján kerülnek a konszignációs raktárról való felhasználások és az egyedi megrendelések megrendelésre és elszámolásra a megkötendő keretszerződés hatálya alatt a teljes keretösszeg mennyiségében.
Hálózati öntöttvas idomok
Los-Nr.: 6
Jelen közbeszerzés tárgya: hálózati öntöttvas idomok DN50-1000 mérettartományban és alkatrészeik beszerzése, a vonatkozó közbeszerzési dokumentumokban - különösen, de nem kizárólagosan a Műszaki leírás megnevezésű dokumentumban - foglalt műszaki specifikációnak és előírásoknak mindenben megfelelő termékek szállítása konszignációs raktárra és Ajánlatkérő egyedi megrendelései alapján összesen nettó 164 928 062,-Ft értékben. Ajánlatkérők a keretszerződést 24 hónap határozott időre kötik, nettó 164 928 062,-Ft keretösszegben, mely keretösszegből Ajánlatkérők a következő mennyiségi megoszlásban jogosultak egyedi megrendelésekre: DRV Zrt.: nettó 50 404 569,-HUF összegre, DMRV Zrt.: nettó 15 750 926,-HUF összegre, ÉRV Zrt.: nettó 28 427 183,-HUF összegre, ÉDV Zrt.: nettó 32 194 977,-HUF összegre, TRV Zrt.: nettó 38 150 407,-HUF összegre. Ajánlatkérő felhívja ajánlattevők figyelmét, hogy a szállítási igények és mennyiségek - ideértve az egyes termékek ajánlati részen belüli arányát és mennyiségét is - változó, az aktuális üzemi igények függvényében alakul, ide nem értve a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott konszignációs készletre vonatkozó ajánlatkérői előírásokban szereplő konszignációs mennyiségeket, melyek készleten tartása a megkötendő szerződésben foglalt rendelkezéseknek megfelelően kell történjen. Az egyes termékek tekintetében megadott mennyiségek a korábbi felhasználási tapasztalatok alapján kerültek meghatározásra, ún. tapasztalati, becsült mennyiségek. A tapasztalati/becsült mennyiségek az ajánlatok megalapozott elbírálása érdekében, a nettó ajánlati összár meghatározásához kerültek megadásra, a szerződés keretében szállítandó mennyiségek ezen tapasztalati, becsült adatoktól bármilyen mértékben eltérhetnek. Ajánlattevőnek az előzőek ismeretében kell benyújtania ajánlatát. A megkötésre kerülő keretszerződésben a nyertes ajánlati egységárak kerülnek rögzítésre, mely egységárak alapján kerülnek a konszignációs raktárról való felhasználások és az egyedi megrendelések megrendelésre és elszámolásra a megkötendő keretszerződés hatálya alatt a teljes keretösszeg mennyiségében.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
Jelen közbeszerzés tárgya: hagyományos golyóscsap DN1/2” - DN2” mérettartományban, kombinált golyóscsap DN1/2” - DN2” mérettartományban, megfúró golyóscsap DN 3/4” - DN5/4” mérettartományban, a vonatkozó közbeszerzési dokumentumokban - különösen, de nem kizárólagosan a Műszaki leírás megnevezésű dokumentumban - foglalt műszaki specifikációnak és előírásoknak mindenben megfelelő termékek szállítása konszignációs raktárra és Ajánlatkérő egyedi megrendelései alapján összesen nettó 348 758 845,-Ft értékben. Ajánlatkérők a keretszerződést 24 hónap határozott időre kötik, nettó 348 758 845,-Ft keretösszegre, mely keretösszegből Ajánlatkérők a következő mennyiségi megoszlásban jogosultak egyedi megrendelésekre: DRV Zrt.: nettó 208 099 915,-HUF összegre, DMRV Zrt.: nettó 32 684 978,-HUF összegre, ÉRV Zrt.: nettó 18 320 464,-HUF összegre, ÉDV Zrt.: nettó 56 297 793,-HUF összegre, TRV Zrt.: nettó 33 355 695,-HUF összegre. Ajánlatkérő felhívja ajánlattevők figyelmét, hogy a szállítási igények és mennyiségek - ideértve az egyes termékek ajánlati részen belüli arányát és mennyiségét is - változó, az aktuális üzemi igények függvényében alakul, ide nem értve a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott konszignációs készletre vonatkozó ajánlatkérői előírásokban szereplő konszignációs mennyiségeket, melyek készleten tartása a megkötendő szerződésben foglalt rendelkezéseknek megfelelően kell történjen. Az egyes termékek tekintetében megadott mennyiségek a korábbi felhasználási tapasztalatok alapján kerültek meghatározásra, ún. tapasztalati, becsült mennyiségek. A tapasztalati/becsült mennyiségek az ajánlatok megalapozott elbírálása érdekében, a nettó ajánlati összár meghatározásához kerültek megadásra, a szerződés keretében szállítandó mennyiségek ezen tapasztalati, becsült adatoktól bármilyen mértékben eltérhetnek. Ajánlattevőnek az előzőek ismeretében kell benyújtania ajánlatát. A megkötésre kerülő keretszerződésben a nyertes ajánlati egységárak kerülnek rögzítésre, mely egységárak alapján kerülnek a konszignációs raktárról való felhasználások és az egyedi megrendelések megrendelésre és elszámolásra a megkötendő keretszerződés hatálya alatt a teljes keretösszeg mennyiségében.
Fittingek,nyomásszabályozók,visszacsapószelepek
Los-Nr.: 8
Jelen közbeszerzés tárgya: rézfittingek, összekötők DN 1/4” - DN2” (d20 - d63 mm) mérettartományban, nyomásszabályozók, légtelenítő szelepek: ½” - 2’’mérettartományban, visszacsapó szelepek ½” - 2’’, DN 50 - DN 150 mérettartományban, a vonatkozó közbeszerzési dokumentumokban - különösen, de nem kizárólagosan a Műszaki leírás megnevezésű dokumentumban - foglalt műszaki specifikációnak és előírásoknak mindenben megfelelő termékek szállítása konszignációs raktárra és Ajánlatkérő egyedi megrendelései alapján összesen nettó 382 403 284,-Ft értékben. Ajánlatkérők a keretszerződést 24 hónap határozott időre kötik, nettó 382 403 284,-Ft keretösszegre, mely keretösszegből Ajánlatkérők a következő mennyiségi megoszlásban jogosultak egyedi megrendelésekre: DRV Zrt.: nettó 216 998 262,-HUF összegre, DMRV Zrt.: nettó 59 416 448,-HUF összegre, ÉRV Zrt.: nettó 35 927 794,-HUF összegre, ÉDV Zrt.: nettó 34 286 226,-HUF összegre, TRV Zrt.: nettó 35 774 554,-HUF összegre. Ajánlatkérő felhívja ajánlattevők figyelmét, hogy a szállítási igények és mennyiségek - ideértve az egyes termékek ajánlati részen belüli arányát és mennyiségét is - változó, az aktuális üzemi igények függvényében alakul, ide nem értve a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott konszignációs készletre vonatkozó ajánlatkérői előírásokban szereplő konszignációs mennyiségeket, melyek készleten tartása a megkötendő szerződésben foglalt rendelkezéseknek megfelelően kell történjen. Az egyes termékek tekintetében megadott mennyiségek a korábbi felhasználási tapasztalatok alapján kerültek meghatározásra, ún. tapasztalati, becsült mennyiségek. A tapasztalati/becsült mennyiségek az ajánlatok megalapozott elbírálása érdekében, a nettó ajánlati összár meghatározásához kerültek megadásra, a szerződés keretében szállítandó mennyiségek ezen tapasztalati, becsült adatoktól bármilyen mértékben eltérhetnek. Ajánlattevőnek az előzőek ismeretében kell benyújtania ajánlatát. A megkötésre kerülő keretszerződésben a nyertes ajánlati egységárak kerülnek rögzítésre, mely egységárak alapján kerülnek a konszignációs raktárról való felhasználások és az egyedi megrendelések megrendelésre és elszámolásra a megkötendő keretszerződés hatálya alatt a teljes keretösszeg mennyiségében.
Megfúró bilincsek, megcsapolók
Los-Nr.: 9
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44163200 Rohrformteile - KA11
Jelen közbeszerzés tárgya: megcsapoló híd műanyag csövekre D63 - D300 mérettartományban, megfúró bilincsek azbesztcement, acél és öntvény csövekre DN50 - DN300 mérettartományban, a vonatkozó közbeszerzési dokumentumokban - különösen, de nem kizárólagosan a Műszaki leírás megnevezésű dokumentumban - foglalt műszaki specifikációnak és előírásoknak mindenben megfelelő termékek szállítása konszignációs raktárra és Ajánlatkérő egyedi megrendelései alapján összesen nettó 130 111 379,-Ft értékben. Ajánlatkérők a keretszerződést 24 hónap határozott időre kötik, nettó 130 111 379,-Ft keretösszegben, mely keretösszegből Ajánlatkérők a következő mennyiségi megoszlásban jogosultak egyedi megrendelésekre: DRV Zrt.: nettó 50 837 393,-HUF összegre, DMRV Zrt.: nettó 25 450 900,-HUF összegre, ÉRV Zrt.: nettó 27 720 392,-HUF összegre, ÉDV Zrt.: nettó 18 737 575,-HUF összegre, TRV Zrt.: nettó 7 365 119,-HUF összegre. Ajánlatkérő felhívja ajánlattevők figyelmét, hogy a szállítási igények és mennyiségek - ideértve az egyes termékek ajánlati részen belüli arányát és mennyiségét is - változó, az aktuális üzemi igények függvényében alakul, ide nem értve a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott konszignációs készletre vonatkozó ajánlatkérői előírásokban szereplő konszignációs mennyiségeket, melyek készleten tartása a megkötendő szerződésben foglalt rendelkezéseknek megfelelően kell történjen. Az egyes termékek tekintetében megadott mennyiségek a korábbi felhasználási tapasztalatok alapján kerültek meghatározásra, ún. tapasztalati, becsült mennyiségek. A tapasztalati/becsült mennyiségek az ajánlatok megalapozott elbírálása érdekében, a nettó ajánlati összár meghatározásához kerültek megadásra, a szerződés keretében szállítandó mennyiségek ezen tapasztalati, becsült adatoktól bármilyen mértékben eltérhetnek. Ajánlattevőnek az előzőek ismeretében kell benyújtania ajánlatát. A megkötésre kerülő keretszerződésben a nyertes ajánlati egységárak kerülnek rögzítésre, mely egységárak alapján kerülnek a konszignációs raktárról való felhasználások és az egyedi megrendelések megrendelésre és elszámolásra a megkötendő keretszerződés hatálya alatt a teljes keretösszeg mennyiségében.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42132000 Teile von Hähnen und Ventilen - KA11
Jelen közbeszerzés tárgya: fedlapok és tűzcsapszekrények, a vonatkozó közbeszerzési dokumentumokban - különösen, de nem kizárólagosan a Műszaki leírás megnevezésű dokumentumban - foglalt műszaki specifikációnak és előírásoknak mindenben megfelelő termékek szállítása konszignációs raktárra és Ajánlatkérő egyedi megrendelései alapján összesen nettó 34 371 287,-Ft értékben. Ajánlatkérők a keretszerződést 24 hónap határozott időre kötik, nettó 34 371 287,-Ft keretösszegre, mely keretösszegből Ajánlatkérők a következő mennyiségi megoszlásban jogosultak egyedi megrendelésekre: DRV Zrt.: nettó 9 429 465,-HUF összegre, DMRV Zrt.: nettó 8 949 958,-HUF összegre, ÉRV Zrt.: nettó 598 774,-HUF összegre, ÉDV Zrt.: nettó 3 250 137,-HUF összegre, TRV Zrt.: nettó 12 142 953,-HUF összegre. Ajánlatkérő felhívja ajánlattevők figyelmét, hogy a szállítási igények és mennyiségek - ideértve az egyes termékek ajánlati részen belüli arányát és mennyiségét is - változó, az aktuális üzemi igények függvényében alakul, ide nem értve a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott konszignációs készletre vonatkozó ajánlatkérői előírásokban szereplő konszignációs mennyiségeket, melyek készleten tartása a megkötendő szerződésben foglalt rendelkezéseknek megfelelően kell történjen. Az egyes termékek tekintetében megadott mennyiségek a korábbi felhasználási tapasztalatok alapján kerültek meghatározásra, ún. tapasztalati, becsült mennyiségek. A tapasztalati/becsült mennyiségek az ajánlatok megalapozott elbírálása érdekében, a nettó ajánlati összár meghatározásához kerültek megadásra, a szerződés keretében szállítandó mennyiségek ezen tapasztalati, becsült adatoktól bármilyen mértékben eltérhetnek. Ajánlattevőnek az előzőek ismeretében kell benyújtania ajánlatát. A megkötésre kerülő keretszerződésben a nyertes ajánlati egységárak kerülnek rögzítésre, mely egységárak alapján kerülnek a konszignációs raktárról való felhasználások és az egyedi megrendelések megrendelésre és elszámolásra a megkötendő keretszerződés hatálya alatt a teljes keretösszeg mennyiségében.
Hálózati kiegészítő anyagok
Los-Nr.: 11
44167000 Verschiedene Rohrformstücke - KA11
Jelen közbeszerzés tárgya: nyomásszabályozók, nyomáscsökkentők 50 < DN < 200 mérettartományban, golyós visszacsapószelepek DN50-DN300 mérettartományban, rugós visszacsapó szelepek DN50 - DN200 mérettartományban, torlócsappantyúk DN80 - DN200 mérettartományban, pillangószelepek DN50 - DN300 mérettartományban, automata légtelenítő szelepek DN50 - DN100 mérettartományban, kompenzátorok DN50 - DN400 mérettartományban, ejektoros közkifolyók, szerelési közdarabok DN80 - DN600 mérettartományban, csővégmerevítők DN63 - DN450 mérettartományban,a vonatkozó közbeszerzési dokumentumokban - különösen, de nem kizárólagosan a Műszaki leírás megnevezésű dokumentumban - foglalt műszaki specifikációnak és előírásoknak mindenben megfelelő termékek szállítása konszignációs raktárra és Ajánlatkérő egyedi megrendelései alapján összesen nettó 119 003 179,-Ft értékben. Ajánlatkérők a keretszerződést 24 hónap határozott időre kötik, nettó 119 003 179,-Ft keretösszegre, mely keretösszegből Ajánlatkérők a következő mennyiségi megoszlásban jogosultak egyedi megrendelésekre: DRV Zrt.: nettó 46 762 266,-HUF összegre, DMRV Zrt.: nettó 4 938 491,-HUF összegre, ÉRV Zrt.: nettó 14 391 758,-HUF összegre, ÉDV Zrt.: nettó 19 742 242,-HUF összegre, TRV Zrt.: nettó 33 168 422,-HUF összegre. Ajánlatkérő felhívja ajánlattevők figyelmét, hogy a szállítási igények és mennyiségek - ideértve az egyes termékek ajánlati részen belüli arányát és mennyiségét is - változó, az aktuális üzemi igények függvényében alakul, ide nem értve a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott konszignációs készletre vonatkozó ajánlatkérői előírásokban szereplő konszignációs mennyiségeket, melyek készleten tartása a megkötendő szerződésben foglalt rendelkezéseknek megfelelően kell történjen. Az egyes termékek tekintetében megadott mennyiségek a korábbi felhasználási tapasztalatok alapján kerültek meghatározásra, ún. tapasztalati, becsült mennyiségek. A tapasztalati/becsült mennyiségek az ajánlatok megalapozott elbírálása érdekében, a nettó ajánlati összár meghatározásához kerültek megadásra, a szerződés keretében szállítandó mennyiségek ezen tapasztalati, becsült adatoktól bármilyen mértékben eltérhetnek. Ajánlattevőnek az előzőek ismeretében kell benyújtania ajánlatát. A megkötésre kerülő keretszerződésben a nyertes ajánlati egységárak kerülnek rögzítésre, mely egységárak alapján kerülnek a konszignációs raktárról való felhasználások és az egyedi megrendelések megrendelésre és elszámolásra a megkötendő keretszerződés hatálya alatt a teljes keretösszeg mennyiségében.