Γνωστοποίηση συναφθείσας σύμβασης
Αποτελέσματα της διαδικασίας σύναψης σύμβασης
Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
Αριθμός αναφοράς: 103561
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV34100000 Αυτοκίνητα οχήματα
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Αντικείμενο του διαγωνισμού είναι η προμήθεια οχημάτων και μηχανημάτων έργου για την κάλυψη των αναγκών του στόλου του Δήμου Αμαρουσίου
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: ναι
II.2)Περιγραφή
II.2.1)Τίτλος:
ΥΠΟ ΟΜΑΔΑ Α1: ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΟΦΟΡΑ ΟΧΗΜΑΤΑ ΤΥΠΟΥ ΠΡΕΣΑΣ ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑΣ 8 ~ 10 m3
Αριθμός τμήματος: 1
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV34144510 Οχήματα περισυλλογής απορριμμάτων
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Απορριμματοφόρο όχημα τύπου πρέσας χωρητικότητας 8-10 m3 CPV: 34144510-6 Τεμ. 3