Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP (Ейч Пи) и бивши Самсунг за нуждите на Министерство на културата”.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30125100 Tonerpatronen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Договорите се сключват на основание чл. 82, ал. 1 от ЗОП и чл. 22 от Рамково споразумение № СПОР-8/09.05.2022 г. на Централния орган за покупки с всеки един от трима рамкови изпълнители, който е предложил най-ниска цена за съответен артикул в рамковото споразумение, необходим за закупуване от Министерство на културата съгласно подадената заявка на администрацията до ЦОП.
Прогнозна стойност на поръчката, без ДДС: до 40 500 (четиридесет хиляди и петстотин) лв. без ДДС, разпределена както следва:
Кооперация Панда - 32 480,13 лв. без ДДС
Парафлоу комуникейшънс ООД – 3 970,00 лв. без ДДС
АТС-България ООД – 4 044,96 лв. без ДДС.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Обществената поръчка се изпълнява в съответствие с техническото и ценово предложение на изпълнителя в откритата процедура на ЦОП, съгласно заявеното количество от Министерство на културата.