2.1. Rozbiórkę wraz z utylizacją istniejących obiektów kubaturowych, istniejącej infrastruktury wraz z elementami zagospodarowania terenu. Zakres robót rozbiórkowych został opisany w „Inwentaryzacji budynków bazy MPGK w Katowicach” będącej częścią Dokumentacji Projektowej stanowiącej załącznik do niniejszego SWZ.