Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa urządzeń i wsparcia IT dla Szpitala Bielańskiego w Warszawie (ZP-69/2022)
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP-69/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil32420000 Netzausrüstung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa klastra urządzeń UTM i macierzy dyskowej oraz przedłużenie wsparcia technicznego dla sprzętu i oprogramowania
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Przedłużenie wsparcia technicznego i licencji do urządzeń DELL/EMC, Fortinet oraz wparcie dla oprogramowania VMWare i Unitrends
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)72611000 Technische Computerunterstützung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedłużenie wsparcia technicznego i licencji do urządzeń DELL/EMC, Fortinet oraz wparcie dla oprogramowania VMWare i Unitrends w okresie 36 miesięcy
Dostawa klastra urządzeń UTM oraz macierzy dyskowej
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte