II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sprzedaż i dostawa materiałów medycznych i odzieży medycznej, środków ochrony indywidualnej, papierów rejestrujących, akcesoriów do identyfikacji osób, pokrowców na zwłoki
Referenznummer der Bekanntmachung: SzP.ZP.271.77.22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiot zamówienia obejmuje sprzedaż i dostawę odzieży medycznej, środków ochrony indywidualnej, papierów rejestrujących, akcesoriów do identyfikacji osób, pokrowców na zwłoki dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu, w tym: Grupa 1-Maski FFP3, FFP2, Grupa 2 - Ochraniacze na obuwie, Grupa 3 - Kombinezon ochronny, Grupa 4 - Maska chirurgiczna, Grupa 5 - Czepek, Grupa 6 - Fartuch chirurgiczny, Grupa 7 - Fartuch ochronny jednorazowy, Grupa 8 - Maski chirurgiczne, Grupa 9 - Okulary ochronne, Grupa 10 - Czepek chirurgiczny, Grupa 11 - Jednorazowy komplet chirurgiczny, Grupa 12 - Jednorazowe koszule i spodenki, Grupa 13 - Majtki jednorazowe, Grupa 14 - Maska chirurgiczna czterowarstwowa, Grupa 15 - Zestaw do toalety jamy ustnej, Grupa 16 - Fartuch foliowy i pelerynka, Grupa 17 - Jednorazowe kieliszki, miski nerkowe, Grupa 18 - Termometr elektroniczny pod pachę, Grupa 19 - Termometr elektroniczny bezdotykowy, Grupa 20 - Torba na wymiociny, Grupa 21 - Czepek do mycia głowy, Grupa 22 - Rękawice jednorazowe do toalety pacjenta, Grupa 23 - Opaska do identyfikacji dzieci i dorosłych, Grupa 24 - Baseny, kaczki, żele pasty, folia przeciwstrzasowa, pęseta, naczynie na mocz, Grupa 25 - Papier KTG, EKG, USG, itp.; Grupa 26 - Szyny Kramera, szyny palcowe, Grupa 27 - Jednorazowy kołnierz ortopedyczny, Grupa 28 - Opaski identyfikacyjne jednorazowe na rękę, Grupa 29 - Pokrowiec na zwłoki
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
Maximale Anzahl an Losen, die an einen Bieter vergeben werden können: 29
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 MASKA FFP3 Półmaska filtrująca FFP3 NR D przeznaczona jest do ochrony układu oddechowego przed aerozolami cząstek stałych, aerozolami na bazie wody (pył, dym) oraz aerozolami z ciekłą fazą rozproszoną. Wielowarstwowy materiał filtracyjny. Produkt certyfikowany – normy i certyfikaty: europejską normą zharmonizowaną PN-EN 149+A1:2010 (EN149:2001+A1:2009) z zaworkiem szt 20 000 2 MASKA FFP3 Półmaska filtrująca FFP3 NR D przeznaczona jest do ochrony układu oddechowego przed aerozolami cząstek stałych, aerozolami na bazie wody (pył, dym) oraz aerozolami z ciekłą fazą rozproszoną. Wielowarstwowy materiał filtracyjny. Produkt certyfikowany – normy i certyfikaty: europejską normą zharmonizowaną PN-EN 149+A1:2010 (EN149:2001+A1:2009) bez zaworka szt 35 000 3 MASKA FFP2 Półmaska filtrująca FFP2 NR D przeznaczona jest do ochrony układu oddechowego przed aerozolami cząstek stałych, aerozolami na bazie wody (pył, dym) oraz aerozolami z ciekłą fazą rozproszoną. Wielowarstwowy materiał filtracyjny. Produkt certyfikowany – normy i certyfikaty: europejską normą zharmonizowaną PN-EN 149+A1:2010 (EN149:2001+A1:2009) szt 30 000
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Ochraniacze na obuwie kategoria III EN14126 Długość do kolana, troczki do zawiązania wokół łydki lub gumka, szwy szyte i zaklejone taśmą. Podeszwa antypoślizgowa, częściowo przeszyta: odporna na ochlapanie, całkowicie szczelna w kontakcie z cieczą. Właściwości elektrostatyczne tylko od wewnętrznej strony, zapewniające ochronę przed zagrożeniami biologicznymi oraz przenikaniem chemikaliów. Kategoria III Typ PB [3], norma EN14126, norma EN14605, norma EN1149-5 szt 40 000
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33199000 Medizinische Kleidung
33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Kombinezon ochronny z normą EN 14126, jednoelementowy, wygodny i przewiewny. Odzież chroniąca przed czynnikami infekcyjnymi zapobiegająca przedostawaniu się ich do skóry oraz na inne osoby. Kategoria III odzieży ochronnej – typ 4,5,6-B, ochrona przed zagrożeniami biologicznymi, cząstkami pyłu i cieczy oraz rozbryzgiem chemikaliów. Nie wchłania cieczy i nie przyczepiają się do niej cząstki stałe dzięki gładkiej powierzchni. Kombinezon z elastycznym kapturem, mankietem i krojem w talii, który w użytkowaniu zapewnia dopasowanie do różnych sylwetek i swobodę podczas pracy, skutecznie chroni przed zanieczyszczeniami i mikroorganizmami. Wyposażony w zamek błyskawiczny, posiada prosty i obszerny krój, jest łatwy do zakładania i zdejmowania w rozmiarze od M - 3XL szt 25 000
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Maska chirurgiczna : Produkt o cechach ochronnych, chroniących przed czynnikami biologicznymi : powinien spełniać wymagania normy EN 14683 skuteczność filtracji bakteryjnej (BFE) jak dla masek typu II lub IIR oddychalność (ciśnienie różnicowe - Pa) jak dla masek typu II lub IIR biostatyczność (zachowanie czystości bakteryjnej) lub powinien być wykonany z materiału spełniającego powyższe wymagania być wykonany z trójwarstwowej włókniny, posiadać gumkę umożliwiającą założenie maseczki o uszy, w części środkowej posiadać zakładki (harmonijka) umożliwiające dopasowanie maseczki do kształtu twarzy – zakrycie nosa, ust i brody, w jednej krawędzi posiadać wzmocnienie umożliwiające dopasowanie maseczki do nosa zapewniające szczelność przylegania, rozmiar wyrobu „na płasko” co najmniej 17,5 cm x 9 cm. szt 130 000
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Czepek: Produkt o cechach ochronnych, chroniących przed czynnikami biologicznymi, powinien spełniać wymagania normy EN 14126 Czepek medyczny, pielęgniarski na gumkę, w kształcie beretu. Wygodny w noszeniu, zapewnia doskonałą ochronę przed przenoszeniem bakterii i zanieczyszczeń. Pakowany po 20 sztuk szt 20 000
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Fartuch chirurgiczny barierowy niesterylny gramatura 40: Produkt o cechach ochronnych, chroniących przed czynnikami biologicznymi, powinien spełniać wymagania normy EN 14126. -fartuch wiązany z tyłu na troki -rękawy z elastyczną gumką pakowany po 10szt szt 30 000
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Jednorazowy ochronny fartuch z długim rękawem wykonany z włókniny kolor zielony gramatura 25-30 g/m2 szt. 30 000
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Klasyczna trójwarstwowa maska chirurgiczna wiązana na troki. Kolor niebieski. Maseczka spełniająca wymagania normy EN 14683 (typ II). 17,5cmx10cm +/- 0,3cm, sztywnik 11,5cm +/- 0,3cm. Sposób pakowania, składana pojedynczo, umożliwiający wyciąganie z kartonowego dyspensera a 50szt szt. 34 000 2 Maska chirurgiczna wiązana na troki typu anti fogging dla osób noszących okulary. Specjalne taśmy zarówno po stronie wewnętrznej jak i zewnętrznej maski (góra) chronią okulary przed zaparowaniem. Kolor zielony. Maseczka spełnia wymagania normy EN 14683 (typ II). 17,5cmx10cm +/- 0,3cm, sztywnik 14cm +/- 0,3cm. Sposób pakowania składana pojedynczo, umożliwiający wyciąganie z kartonowego dyspensera a 50szt szt. 10 000
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego Ul. Żeromskiego 22 39-300 Mielec
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Czepek chirurgiczny, wykonany z włókniny wiskozowej w części bocznej i włókniny wiskozowej perforowanej u góry , głębokość min 14 cm, z gumką z tyłu o gramaturze min. 25g/m2 . Pakowany w kartonik, składany pojedynczo, gwarantujący pojedyncze wyjmowanie z opakowania a 100szt. szt. 43 000 2 Czepek w kształcie hełmu, zapewniający pełną ochronę (osłonięta głowa i szyja), wiązany na troki wokół szyi. Szczególnie odpowiedni dla mężczyzn z brodą. W części przedniej wszyta wstawka pochłaniająca pot. Czepek wykonany z włókniny wiskozowej o gramaturze min 25g/m2. Pakowany w kartonik ,składany pojedynczo, gwarantujący pojedyncze wyjmowanie z opakowania a 100szt szt. 600 3 Czepek chirurgiczny, wykonany z włókniny wiskozowej perforowanej , głębokość min 14 cm, z gumką z tyłu o gramaturze min. 25g/m2 . Pakowany w kartonik, składany pojedynczo, gwarantujący pojedyncze wyjmowanie z opakowania a 100szt. szt. 33 000 4 Czepek w formie beretu wykonany z włókniny wiskozowej, średnica min 50 cm o gramaturze min 25g/m2. Ściągany lekko gumką. Pakowany w kartonik, składany pojedynczo, gwarantujący pojedyncze wyjmowanie z opakowania a 100szt. szt. 20 000 5 Czepek w formie beretu wykonany z włókniny wiskozowej perforwanej , średnica min 48 cm o gramaturze min 25g/m2. Ściągany lekko gumką . Pakowany w kartonik, składany pojedynczo, gwarantujący pojedyncze wyjmowanie z opakowania a 100szt. szt. 20 000
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
1 Jednorazowy komplet chirurgiczny wykonany z miękkiej włókniny polipropylenowej stanowiącą pewną barierę dla mikroorganizmów, krwi i płynów w kolorze zielonym lub niebieskim, składający się z bluzy i spodni. Nogawki spodni bez ściągaczy. Wycięcie pod szyją w kształcie V, wykończone lamówką. Na bluzie min. 1 kieszeń rozm S. kompl 9 000 2 Jednorazowy komplet chirurgiczny wykonany z miękkiej włókniny polipropylenowej stanowiącą pewną barierę dla mikroorganizmów, krwi i płynów w kolorze zielonym lub niebieskim, składający się z bluzy i spodni. Nogawki spodni bez ściągaczy. Wycięcie pod szyją w kształcie V, wykończone lamówką. Na bluzie min. 1 kieszeń rozm M kompl 10 000 3 Jednorazowy komplet chirurgiczny wykonany z miękkiej włókniny polipropylenowej stanowiącą pewną barierę dla mikroorganizmów, krwi i płynów w kolorze zielonym lub niebieskim, składający się z bluzy i spodni. Nogawki spodni bez ściągaczy. Wycięcie pod szyją w kształcie V, wykończenie lamówką. Na bluzie min. 1 kieszeń rozm. L kompl 10 000 4 Jednorazowy komplet chirurgiczny wykonany z miękkiej włókniny polipropylenowej stanowiącą pewną barierę dla mikroorganizmów, krwi i płynów w kolorze zielonym lub niebieskim, składający się z bluzy i spodni. Nogawki spodni bez ściągaczy. Wycięcie pod szyją w kształcie V, wykończone lamówką. Na bluzie min. 1 kieszeń rozm XL. kompl 9 000 5 Jednorazowy komplet chirurgiczny wykonany z miękkiej włókniny polipropylenowej stanowiącą pewną barierę dla mikroorganizmów, krwi i płynów w kolorze zielonym lub niebieskim, składający się z bluzy i spodni. Nogawki spodni bez ściągaczy. Wycięcie pod szyją w kształcie V, wykończone lamówką. Na bluzie min. 1 kieszeń rozm. 2XL kompl 10 000 6 Jednorazowy komplet chirurgiczny wykonany z miękkiej włókniny polipropylenowej stanowiącą pewną barierę dla mikroorganizmów, krwi i płynów w kolorze zielonym lub niebieskim, składający się z bluzy i spodni. Nogawki spodni bez ściągaczy. Wycięcie pod szyją w kształcie V, wykończone lamówką. Na bluzie min. 1 kieszeń rozm. 3XL kompl 2 000
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Jednorazowe koszule dla pacjenta, wykonane z materiału wiskozowo-poliestrowego o gramaturze 50-60g/m2 , nieprzeźroczystego, miękkiego i przyjemnego w dotyku, kolor biały, rozmiar duży szt. 12 000 2 Jednorazowe, spodenki wykonane z materiału wiskozowo-poliestrowego o gramaturze 50-60g/m2 , nieprzeźroczystego, miękkiego i przyjemnego w dotyku kolor biały, rozmiar duży (objętość bioder min. 150 cm) szt. 5 000 3 Jednorazowe spodenki do kolonoskopii gramatura min. 35 g/m2 szt. 800
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 13
Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Majtki jednorazowe dla pacjenta przygotowanego do zabiegu, z cienką bezlateksową gumką w pasie oraz wokół ud, w oplocie. Ciemnogranatowe, nieprześwitujące, Materiał polipropylen min.40 g/m2.Wzmocnione w kroku. (podwójna warstwa włókniny). Wysokość majtek na linii biodra—min.15 cm. Obwód w pachwinie udowej: 92 cm +- 2 cm. Całkowita wysokość majtek: 44 cm (+/-2 cm). Obwód w pasie: min 150 cm. Produkt koniecznie bez lateksowy- zaznaczone na opakowaniu jednostkowym. Rozmiar majtek: XXL . Produkt dostarczany w opakowaniu foliowym szt. 1 200
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
Maska chirurgiczna czterowarstwowa z tasiemkami o gramaturze 83g/m2 z osłoną na oczy, odporna na działanie substancji płynnych typ IIR, zgodna z normą 14683, pakowana po 25 sztuk szt 1 000
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 15
Zestaw do toalety jamy ustnej zawierający szczoteczkę do zębów z odsysaniem z zastawką do regulacji siły odsysania oraz z gąbką na górnej powierzchni, bezalkoholowy płyn do płukania ust z 0,05% roztworem chlorku cetylopirydyny, gąbka-aplikator, preparat nawilżający do ust na bazie wodnej szt 1 000
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 16
Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Jednorazowy fartuch foliowy służący do ochrony przedniej części tułowia i nóg przed zamoczeniem, rozm. średni i duży szt. 20 000 2 Jednorazowa krótka pelerynka dla pacjenta wykonana z materiału wiskozowo-poliestrowego o gramaturze 20g/m2, przyjemna w dotyku, kolor biały o dł. 30 cm, wiązana na szyi szt. 1 000
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 17
Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Jednorazowe plastikowe kieliszki do leków szt. 300 000 2 Jednorazowa miska nerkowata mała tekturowa min. 20cm szt. 600 3 Jednorazowa miska nerkowata duża tekturowa min. 25cm szt 1100
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 18
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)38412000 Thermometer
Termometr elektroniczny bez etui do mierzenia temperatury ciała pod pachą dla dzieci i dorosłych. Wyposażony w wyświetlacz cyfrowy umożliwiający precyzyjne odczytanie temperatury, szybki i bezpieczny pomiar temperatury, dźwiękowy czujnik powiadamiający o zakończeniu procesu mierzenia, dokładność +/- 0,1°C, zakres pomiaru: 32°C do 42,9°C szt. 100
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 19
Termometr elektroniczny: - pomiar dokonany bezkontaktowo na podczerwień, posiadający sensor (czujnik) prawidłowej odległości od pomiaru -odległość od mierzonego obiektu maks. 5 cm -zakres pomiaru 34-42 stopni lub szerszy -dokładność +/- 0,2 st lub lepsza -wyświetlacz podświetlany LCD -zasilanie baterie AAA lub AA, wystarczające na ok 10 000 pomiarów - szybka ręczna kalibracja do temperatury otoczenia W cenie: - gwarancja min 2 lata - wykonanie kalibracji przed upływem terminu gwarancji nie wcześniej niż po 23 mieś. - szkolenie z zakresu obsługi szt. 20
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 20
Torba na wymiociny z zamknięciem szt 7 000
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 21
Czepek do mycia głowy pacjenta, nie wymagający dodatkowego namoczenia głowy, zawierający w składzie: wodę , nie wymagający spłukiwania roztwór z zawartością simetikonu, składniki zapobiegające powstawaniu elektryczności statycznej oraz hamujące rozwój grzybów, pleśni oraz flory Gram dodatniej i Gram ujemnej. W opakowaniu zapewniającym możliwość podgrzewania w kuchence mikrofalowej. Pakowane po 1 szt szt 300
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 22
Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Rękawica jednorazowego użytku do toalety pacjenta wykonana z dwóch warstw typu podkład watolinowy 100 % poliester, z dodatkiem mydła, o naturalnym pH, zwężana w nadgarstku aby zapobiegać zsuwaniu się z ręki w trakcie używania, zgrzewana termicznie. Wymiary 22x15 cm (+ 2cm). Pakowana po 10 lub 20 szt szt 40 000 2 Rękawica jednorazowego użytku do toalety pacjenta wykonana z dwóch warstw typu podkład watolinowy 100 % poliester, bez dodatku mydła, o naturalnym pH, zwężana w nadgarstku aby zapobiegać zsuwaniu się z ręki w trakcie używania, zgrzewana termicznie. Wymiary 22x15 cm (+ 2cm). Pakowana po 10 lub 20 szt szt 16 000
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 23
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30191140 Zubehör für die persönliche Identifikation
Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Opaska do identyfikacji dzieci i dorosłych pakowane po 100 sztuk szt. 15 000 2 Opaska do identyfikacji noworodka szt. 2 000
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 24
Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Basen plastikowy szt. 100 2 Kaczka plastikowa szt. 200 3 Plastikowe naczynie na mocz 2 l - Tulipan szt 10 4 Żel do EKG 0,25 l szt. 80 5 Żel do USG 0,5 l szt. 400 6 Żel do EEG 0,25 l szt. 50 7 Żel elektrodowy Signagel do defibrylatora Lifepack 250g szt. 20 8 Pasta Every 160g szt. 10 9 Ratunkowa folia przeciwwstrząsowa kolor srebrno-złoty 1xuż 160x210cm szt. 800 10 Sterylna, jednorazowa pęseta plastikowa szt 600
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 25
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30197630 Druckpapier
Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Papier KTG HP 150*100*150 szt. 380 2 Papier EKG Ascard A4 112*25 szt. 500 3 Papier USG Videoprinter K-61B szt. 150 4 Papier termoczuły do aparatu LifePack 20 i 20e 50 mm x 26 m szt. 50 5 Papier do aparatu EKG AsCard B5 58x25 szt. 230 6 Papier Sony UPP 110 HG szt. 10
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 26
Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Szyny Kramera 600 x 50 szt. 10 2 Szyny Kramera 1000 x 70 szt. 10 3 Szyny Kramera 1500 x 100 szt. 10 4 Szyny Kramera 1500 x 70 szt. 10 5 Szyny palcowe wykonane z plastycznej blachy aluminiowej wyklejanej biała gąbką lateksową 230 x 15 szt. 100 6 Szyny palcowe wykonane z plastycznej blachy aluminiowej wyklejanej biała gąbką lateksową 230 x 18 szt. 200
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 27
Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Jednorazowy kołnierz ortopedyczny typu Schanza bez wzmocnień plastikowych, miękki, wykonany z bawełny 50% i poliamidu 50%. Zapięcie na rzep umożliwiający dostosowanie długości kołnierza do obwodu szyi pacjenta. a wysokość 7 cm obwód 38,6 - 41,5 cm szt 5 b wysokość 7 cm obwód 41,6 - 44,5 cm szt 5 c wysokość 7 cm obwód 44,6 - 47,5 cm szt 5 d wysokość 8,5 cm obwód 38,6 - 41,5 cm szt 10 e wysokość 8,5cm obwód 41,6 - 44,5 cm szt 10 f wysokość 8,5cm obwód 44,6 - 47,5 cm szt 10 g wysokość 10 cm obwód 38,6 - 41,5 cm szt 10 h wysokość 10 cm obwód 41,6 - 44,5 cm szt 10 i wysokość 10 cm obwód 44,6 - 47,5 cm szt 10
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 28
Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Opaski identyfikacyjne jednorazowe na rękę, wodoodporne, tzw. "nierozrywalny papier” TYVEK odporne na przedarcie, ścieranie, zrywanie, zniszczenie wym. 3/4” (1,9 cm) kolor żółty szt 1 000 2 Opaski identyfikacyjne jednorazowe na rękę, wodoodporne, tzw. "nierozrywalny papier” TYVEK odporne na przedarcie, ścieranie, zrywanie, zniszczenie wym. 3/4” (1,9 cm) kolor zielony szt 2 000 3 Opaski identyfikacyjne jednorazowe na rękę, wodoodporne, tzw. "nierozrywalny papier” TYVEK odporne na przedarcie, ścieranie, zrywanie, zniszczenie wym. 3/4” (1,9 cm) kolor czerwony szt 500 4 Opaski identyfikacyjne jednorazowe na rękę, wodoodporne, tzw. "nierozrywalny papier” TYVEK odporne na przedarcie, ścieranie, zrywanie, zniszczenie wym. 3/4” (1,9 cm) kolor niebieski szt 500 5 Opaski identyfikacyjne jednorazowe na rękę, wodoodporne, tzw. "nierozrywalny papier” TYVEK odporne na przedarcie, ścieranie, zrywanie, zniszczenie wym. 3/4” (1,9 cm) kolor pomarańczowy szt 1 000
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 29
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33973000 Leichensäcke
1 Pokrowiec na zwłoki wykonany z folii kolor biały o gr. min. 0,1 mm zapinany na zamek błyskawiczny 90-120 cm x 220-240 cm szt. 2 000