Lieferungen - 526143-2022
Rumänien-Piatra Neamț: Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
2022/S 186-526143
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Achizitie surse UPS si periferice
Referenznummer der Bekanntmachung: 20846102_2022PAP135869_16_17_21
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Achizitia de surse UPS si periferice:
Lot 1: Surse UPS. Valoare estimata 117950,00 lei fara TVA
Lot 2: Periferice stocare date. Valoare estimata: 156549,00 lei fara TVA
Lot 3: Periferice diverse. Valoare estimata: 93629,94 lei faa TVA
Numărul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18.
Autoritatea Contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 368 128.94 RON
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
Maximale Anzahl an Losen, die an einen Bieter vergeben werden können: 3
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Surse UPS
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Lot 1 Surse UPS 70 bucăți
Periferice stocare date
Los-Nr.: 2
30233132 Festplattenlaufwerke
30234600 Flashspeicher
HDD extern portabil tip 1 - 140 bucăți
HDD extern tip 2 - 44 bucăți
Memory stick - 140 bucăți
Periferice diverse
Los-Nr.: 3
30232000 Peripheriegeräte
30237240 Webkamera
32422000 Netzkomponenten
38652120 Videoprojektoren
Videoproiector portabil - 6 bucăți
Casti cu microfon - 70 bucăți
Camera web - 70 bucăți
Docking station - 70 bucăți
Hub USB - 70 bucăți
Cooler laptop - 70 bucăți
Acces point WiFi - 1 bucată