Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sukcesywne dostawy standardowego sprzętu komputerowego
Referenznummer der Bekanntmachung: PN/05-2022/DZP-a
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30213000 Personalcomputer
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy standardowego sprzętu komputerowego w podziale na 3
części:
Część 1: Dostawa jednostek centralnych komputerów Nr 1 i monitorów Nr 1:
- dostawa jednostki centralnej komputera Nr 1 – 50 szt.
- dostawa monitora Nr 1 – 50 szt.
Część 2: Dostawa jednostek centralnych komputerów Nr 2 i monitorów Nr 2:
- dostawa jednostki centralnej komputera Nr 2 – 100 szt.
- dostawa monitora Nr 2 – 100 szt.
Część 3: Dostawa jednostek centralnych komputerów Nr 3 i monitorów Nr 3:
- dostawa jednostki centralnej komputera Nr 3 – 100 szt.
- dostawa monitora Nr 3 – 100 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku do SWZ, odpowiednio do części.
Zamawiający wymaga udzielenia przez Wykonawcę gwarancji oraz zapewnienia bezpłatnego serwisu
gwarancyjnego na przedmiot zamówienia zgodnie z zapisami zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia/opisie
oferowanego towaru oraz w projektowanych postanowieniach umowy (odpowiednio do części postępowania).
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa jednostek centralnych komputerów Nr 1 i monitorów Nr 1
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30213000 Personalcomputer
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Dostawa jednostek centralnych komputerów Nr 2 i monitorów Nr 2
Los-Nr.: 2
Dostawa jednostek centralnych komputerów Nr 3 i monitorów Nr 3
Los-Nr.: 3