Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ОБОРУДВАНЕ И СОФТУЕР СВЪРЗАНИ С ОСИГУРЯВАНЕ НА ИКТ ИНФРАСТРУКТУРАТА ПРЕДВИДЕНА ЗА РАЗРАБОТКА И ВНЕДРЯВАНЕ НА ДИГИТАЛНО ОБРАЗОВАТЕЛНО СЪДЪРЖАНИЕ ПО ПРОЕКТ BG05M2OP001-2.016-0022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предметът на поръчката включва оборудване и софтуер свързани с осигуряване на ИКТ инфраструктурата предвидена за разработка и внедряване на дигитално образователно съдържание по проект BG05M2OP001-2.016-0022 „Модернизация на висшето образование по устойчиво използване на природните ресурси в България“ и е разделен на четири обособени позиции:
Обособена позиция № 1 „Софтуерна инфраструктура за реализиране на система за електронно обучение”
Обособена позиция № 2 „Компютърно оборудване за съхранение и 3D визуализация на учебно съдържание“
Обособена позиция № 3 „Компютърно оборудване за разработка на учебно съдържание“
Обособена позиция № 4 „Електронно оборудване за получаване и дигитализиране на данни заснети от въздуха”.
Подробно описание на оборудването се съдържа в Техническата специфиакция, неразделна част от документацията за участие.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Софтуерна инфраструктура за реализиране на система за електронно обучение”
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Предметът на поръчката вклюва доставка на Софтуерна инфраструктура за реализиране на система за електронно обучение по проект BG05M2OP001-2.016-0022 „Модернизация на висшето образование по устойчиво използване на природните ресурси в България“.
Подробно описание се съдържа в Техническата спецификация, нерезделна част от документацията за участие.
„Компютърно оборудване за съхранение и 3D визуализация на учебно съдържание“
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30200000 Computeranlagen und Zubehör
Предметът на поръчката вклюва доставка на компютърно оборудване за съхранение и 3D визуализация на учебно съдържание по проект BG05M2OP001-2.016-0022 „Модернизация на висшето образование по устойчиво използване на природните ресурси в България“.
Подробно описание на компютърното оборудване се съдържа в Техническата спецификация, нерезделна част от документацията за участие.
"Компютърно оборудване за разработка на учебно съдържание“
Los-Nr.: 3
Предметът на поръчката вклюва доставка на компютърно оборудване за разработка на учебно съдържание по проект BG05M2OP001-2.016-0022 „Модернизация на висшето образование по устойчиво използване на природните ресурси в България“.
„Електронно оборудване за получаване и дигитализиране на данни заснети от въздуха ”
Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Предметът на поръчката вклюва доставка на електронно оборудване за получаване и дигитализиране на данни заснети от въздуха по проект BG05M2OP001-2.016-0022 „Модернизация на висшето образование по устойчиво използване на природните ресурси в България“.
Подробно описание на електронно оборудване се съдържа в Техническата спецификация, нерезделна част от документацията за участие.