Latvija-Ķekavas novads: Biroja tehnika, aprīkojums un piederumi, izņemot datorus, printerus un mēbeles
2022/S 186-526682
Paziņojums par izmaiņām vai papildu informāciju
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde/līgumslēdzējs
II iedaļa: Priekšmets
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Kopētāju noma un servisa apkalpošana
Atsauces numurs: ĶNP 2022/62
II.1.2)Galvenās CPV kods30100000 Biroja tehnika, aprīkojums un piederumi, izņemot datorus, printerus un mēbeles
II.1.4)Īss apraksts:
VI iedaļa: Papildinformācija