II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Europese aanbesteding externe inhuur
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Om de inhuur van extern personeel volledig mee te nemen binnen deze aanbesteding, is de aanbesteding in vier (4) percelen verdeeld:
1. Facilitaire functies.
2. Surveillanten.
3. ZZP’ers.
4. IB-47 (korte opdrachten).
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Inschrijven op een gedeelte van het perceel is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. Op basis van historische gegevens bedraagt de geschatte, indicatieve opdrachtwaarde exclusief btw per perceel, per jaar:
• Perceel 1: € 86.000,00;
• Perceel 2: € 33.000,00;
• Perceel 3: € 881.000,00;
• Perceel 4: € 75.000,00.
Voor perceel 1 tot en met 3 zijn in 2021 circa 14.891 uren aan inhuur geleverd, welke als volgt zijn verdeeld:
• Perceel 1: 2.942;
• Perceel 2: 1.842;
• Perceel 3: 10.107.
De verwachting is dat op grond van inflatie de opdrachtwaarde substantieel kan toenemen, maar ook het aantal uren inhuur gedurende de looptijd van de Overeenkomst verdeeld over de percelen toeneemt en kan toenemen tot maximaal 20.000 uren.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Deze aanbesteding is onderverdeeld in percelen:
1. Facilitaire functies (Conciërge, receptie, beveiliging (incidenteel).
3. ZZP’ers (brokerdiensten).