Lieferungen - 533279-2022
Tschechien-Pardubice: Tragbare Computer
2022/S 189-533279
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Vybavení odborných učeben v rámci I-KAP II - IT technika - dodávka notebooků vč. příslušenství
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30213100 Tragbare Computer
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka nových notebooků vč. příslušenství. Předmět plnění je podrobněji vymezen v příloze č. 4 - Technické specifikaci a v příloze č. 6 - Návrhu kupní smlouvy.
Předmětem zakázky je rovněž:
• doprava do místa plnění
• předání kompletního manuálu v českém jazyce
• zaškolení obslužného personálu, instalace a uvedení zařízení do provozu
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: