Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil v obdobju 2016-2019
Numéro de référence: 4301-6/2016
II.1.2)Code CPV principal15000000 Produits alimentaires, boissons, tabac et produits connexes
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)15300000 Fruits, légumes et produits connexes
II.2.1)Intitulé:
Sadje in zelenjava zamrznjeno
Lot nº: 2
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 3
15600000 Produits de la minoterie, amidon et produits amylacés
Zamrznjeni mlevski izdelki
Lot nº: 4
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 5
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)15600000 Produits de la minoterie, amidon et produits amylacés
Sveže meso in izdelki iz mesa
Lot nº: 6
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)15100000 Produits de l'élevage, viande et produits à base de viande
Perutninsko meso in izdelki
Lot nº: 7
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 8
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 9
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)15500000 Produits laitiers
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 10
Splošno prehrambeno blago
Lot nº: 11
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)15800000 Produits alimentaires divers
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 12
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)15200000 Poisson préparé et conserves de poisson
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 13
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 14
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)15860000 Café, thé et produits connexes
Eko živila ekološko splošno prehrambeno blago
Lot nº: 15
Eko živila eko sadje in eko zelenjava
Lot nº: 16
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Referenčna številka dokumenta: 4301-6/2016
II.1.2)Glavna koda CPV15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
II.1.4)Kratek opis:
Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil po posameznih sklopih v letu 2019 po OS 2016-2019.
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15300000 Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi
II.2.4)Opis javnega naročila: II.2.5)Merila za izbiro ponudbeMerilo kakovosti - Ime: Eko embalaža / Ponder: 2
Merilo kakovosti - Ime: Več ekoloških živil / Ponder: 2
Cena - Ponder: 96
II.2.1)Naslov:
Št. sklopa: 2
II.2.4)Opis javnega naročila:
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 3
15600000 Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba
Merilo kakovosti - Ime: Več eko živil / Ponder: 2
Št. sklopa: 4
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 5
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15600000 Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba
Št. sklopa: 6
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15100000 Živalski proizvodi, meso in mesni proizvodi
Št. sklopa: 7
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 8
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 9
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15500000 Mlečni izdelki
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 10
Št. sklopa: 11
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15800000 Razna živila
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 12
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15200000 Pripravljene in konzervirane ribe
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 13
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 14
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15860000 Kava, čaj in z njima povezani izdelki
Št. sklopa: 15
Št. sklopa: 16