Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
21490_Lokomotyvo ER20CF priešgaisrinės sistemos remonto paslaugų pirkimas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas50221000 Lokomotyvų remonto ir priežiūros paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Pirkimo objektas į dalis neskaidomas. Pasiūlymas turi būti pateiktas visai perkamo objekto apimčiai. Išsamus perkamo objekto aprašymas pateiktas Techninėje specifikacijoje
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)50221000 Lokomotyvų remonto ir priežiūros paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: