Lieferungen - 535723-2021
Česko-Praha: Různé kancelářské zařízení a potřeby
2021/S 206-535723
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Dodávky
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Dodávky materiální pomoci hrazené z Fondu evropské pomoci nejchudším osobám - školní pomůcky 2021-2023
Spisové číslo: VZ 18/2021
II.1.2)Hlavní kód CPV
30190000 Různé kancelářské zařízení a potřeby
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky balíčků školních pomůcek včetně jejich vyložení na určená místa plnění.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 8 250 000.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky: