Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Bestek 2372 N308/ A28 ontsluiting H2O Wezep (Vooraankondiging)
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten
45262310 Stahlbetonarbeiten
45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen
45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen
45316212 Installation von Verkehrsampeln
Werken - 536911-2022
Nederland-Arnhem: Wegenonderhoud
2022/S 190-536911
Aankondiging van een opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
45233141 Wegenonderhoud
II.1.4)Korte beschrijving:
Het doel van deze Europese openbare aanbesteding is te komen tot een Overeenkomst voor bestek  N308/ A28 ontsluiting H2O Wezep aan Provincie Gelderland. Deze Opdracht wordt gegund aan de Inschrijver die de economisch meest voordelige inschrijving heeft uitgebracht.  Het gunningscriterium voor het bepalen van de economisch meest voordelige inschrijving is de inschrijving met de beste prijs- kwaliteitsverhouding (BPKV), bestaande uit een RAW bestek, Plan van aanpak en MKI asfalt.
Het uit te voeren werk is gelegen aan N308 tussen ca. km 60.7 en km 61.05, Zuiderzeestraatweg van aansluiting N308 tot rotonde Rondweg en A28 tussen ca. km 81.8 en km 84.6 in de gemeente Oldebroek.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
45233222 Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden
45262310 Betonwerk van gewapend beton
45316000 Installeren van verlichting en signaleringssystemen
45316110 Installeren van straatverlichtingsuitrusting
45316212 Installeren van verkeerslichten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Het werk omvat het realiseren van een nieuwe aansluiting van het bedrijven terrein H2O te
Wezep.
Hiertoe dient een nieuwe afslag 17 op de A28 gerealiseerd te worden en na realisatie wordt de
bestaande afslag verwijderd.
Voor de nieuwe afslag worden nieuwe verkeers- en fietsviaducten gerealiseerd.
Verder wordt parallel aan de A28 een nieuwe gedeelte N308 gerealiseerd en wordt de
gemeentelijke infrastructuur aangepast.
Binnen dit bestek vallen in grote lijnen de volgende onderdelen:
- de aanleg van de nieuwe afrit 17 op de A28 met toe- en afritten;
- verwijderen van de bestaande afrit 17 op de A28;
- de aanleg van een verkeers- en fietsviaduct over de A28;
- aanpassingen aan de A28 ivm wijziging rijstrookindeling;
- aanpassing van de wegsignalering en OV op de A28;
- aanpassing geleiderailconstructies A28;
- aanleg rotonde in de N308 Zuiderzeestraatweg;
- reconstructie Zuiderzeestraatweg;
- wijziging rotonde Rondweg in turborotonde;
- realisatie drie nieuwe VRI's en aanpassing OV
- verplaatsen en aanleg bushaltes;
- slopen bestaand viaduct Voskuilerdijk;
- reconstructie deel Voskuilerdijjk;
- diverse bijkomende werkzaamheden.
Het werk bestaat in hoofdzaak uit:
a. Grondwerken (ca. 125.000m3)
b. Het verwijderen van asfaltverhardingen (ca. 30.000 m2)
c. Het aanbrengen van asfaltverhardingen (ca 35.600 ton)
d. Het aanbrengen van betonverhardingen (ca. 1100 m2)
e. Het aanbrengen van leidingwerken (ca 2200 m1)
f. Het realiseren van kunstwerken.
g. Het aanbrengen van drie nieuwe VRI's
i. Het verwijderen van twee DVM-portalen, één portaal verplaatsen en aanbrengen van
twee nieuwe portalen.