Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Ανάδειξη αναδόχου για την παροχή υπηρεσιών φύλαξης των κτιρίων, εγκαταστάσεων και εξωτερικών χώρων του Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης στις πόλεις Ξάνθη, Κομοτηνή, Αλεξανδρούπολη και Ορεστιάδα
Referenznummer der Bekanntmachung: 691/2021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79713000 Bewachungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Φύλαξη των κτιρίων, εγκαταστάσεων και εξωτερικών χώρων του Δ.Π.Θ. στις πόλεις Κομοτηνή, Αλεξανδρούπολη, Ορεστιάδα και Ξάνθη.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η παροχή υπηρεσιών φύλαξης των κτιρίων, εγκαταστάσεων και εξωτερικών χώρων του Δ.Π.Θ. στις πόλεις Κομοτηνή, Αλεξανδρούπολη, Ορεστιάδα και Ξάνθη, συνολικής διάρκειας δύο (2) ετών από την υπογραφή της σχετικής σύμβασης και με δικαίωμα προαίρεσης με μονομερή παράταση εκ μέρους του Πανεπιστημίου για ένα (1) επιπλέον έτος από τη λήξη της αρχικής, ύστερα από απόφαση του αρμοδίου οργάνου της αναθέτουσας αρχής.
Υπηρεσίες - 538949-2022
Ελλάδα-Κομοτηνή: Υπηρεσίες φύλαξης
2022/S 190-538949
Γνωστοποίηση συναφθείσας σύμβασης
Αποτελέσματα της διαδικασίας σύναψης σύμβασης
Υπηρεσίες
Νομική βάση:
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Αριθμός αναφοράς: 691/2021
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV
79713000 Υπηρεσίες φύλαξης
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματα
Η παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης: