Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dodávka hardware a výukových pomůcek
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a instalace výpočetní techniky a hardware vč. licencí a dodávka výukových pomůcek dle specifikace uvedené v příloze č. 1 zadávací dokumentace.