Aufgrund eines technischen Fehlers werden die URLs in den elektronischen Formularen nicht korrekt angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Vorerst empfehlen wir Ihnen, das Komma oder andere Sonderzeichen, die fälschlicherweise am Ende der URL erscheinen, zu löschen. Bitte entschuldigen Sie die Unannehmlichkeiten.
Dienstleistungen - 541248-2022
Polen-Katowice: Reinigungsdienste
2022/S 191-541248
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Świadczenie usług sprzątania wszystkich pomieszczeń w budynku Oddziału GDDKiA w Katowicach oraz terenu zewnętrznego przy ul. Myśliwskiej 5
Referenznummer der Bekanntmachung: O/KA.D-3.2421.43.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90910000 Reinigungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania wszystkich pomieszczeń w budynku Oddziału GDDKiA w Katowicach oraz terenu zewnętrznego.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
90620000 Schneeräumung
90911300 Fensterreinigung
90914000 Parkplatzreinigung
77314100 Anlegen von Rasen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest usługa obejmująca:
a) systematyczne sprzątanie wszystkich pomieszczeń biurowych, sanitarnych, korytarzy, mycie okien w budynku Oddziału GDDKiA w Katowicach, w ustalonym czasie tj. w określone dni i godziny, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (SWZ TOM III).
b) utrzymanie czystości terenu zewnętrznego wokół budynku Oddziału GDDKIA w Katowicach przy ul. Myśliwskiej 5, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (SWZ TOM III).