Lieferungen - 542093-2022
Submission deadline has been amended by:  582847-2022
Bulgarien-Ruse: Busse für den öffentlichen Verkehr
2022/S 191-542093
Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Закупуване, доставка и въвеждане в експлоатация на употребявани автобуси за нужди-те на Общински Транспорт Русе ЕАД по две обособени позиции
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Изпълнението на предмета на настоящата обществена поръчка включва дейности по  закупуване, доставка и въвеждане в експлоатация на употребявани автобуси за нуждите на  Общински Транспорт Русе ЕАД, по две обособени позиции
Пълното описание на изискванията към автобусите, обект на настоящата поръчка е дадено в приложените към настоящата документация Техническа спецификация (Приложение № 1.1 и Приложение № 1.2), неразделна част от настоящата документация.
Финансирането на поръчката е със собствени средства на Общински Транспорт Русе ЕАД.
Договорът за изпълнение на обществената поръчка ще бъде сключен под условието на чл. 114 от ЗОП за отложено изпълнение, поради липса на осигурено финансиране към момента на обявяване на процедурата
Всички дейности, предмет на настоящата обществена поръчка са подробно описани в Техническа спецификация (Приложение № 1.1 и Приложение № 1.2), неразделна част от настоящата документация.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 1 360 000.00 BGN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Обособена позиция № 1: „Закупуване, доставка и въвеждане в експлоатация на 24 броя употребявани автобуси с дължина от 11 000 мм до 13 000 мм и еднакъв цвят“
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Изпълнението на предмета на настоящата обособена позиция включва дейности по Закупуване, доставка и въвеждане в експлоатация на 24 броя употребявани автобуси с дължина от 11 000 мм до 13 000 мм и еднакъв цвят, отговарящи на подробно описаните в Техническата спецификация към процедурната документация изисквания.
В рамките на настоящата обособена позиция на обществената поръчката ще бъдат доставени 24 броя  употребявани автобуси, категория М3, клас I с еднакъв цвят.
Пълното описание на изискванията към автобусите, обект на настоящата поръчка в частта по обособена позиция № 1 е дадено в приложената към процедурната документация Техническа спецификация (Приложение № 1.1).
Всички дейности, предмет на настоящата обществена поръчка в частта по обособена позиция № 1 са подробно описани в Техническа спецификация (Приложение № 1.1), неразделна част от процедурната документация.
Обособена позиция № 2: „Закупуване, доставка и въвеждане в експлоатация на 10 броя употребявани автобуси с дължина от 8 000 мм до 12 750 мм“
Los-Nr.: 2
Изпълнението на предмета на настоящата обособена позиция включва дейности по Закупуване, доставка и въвеждане в експлоатация на 10 броя употребявани автобуси с дължина от 8 000 мм до 12 750 мм,  отговарящи на подробно описаните в Техническата спецификация към процедурната документация изисквания.
В рамките на настоящата обособена позиция на обществената поръчката ще бъдат доставени 10 броя  употребявани автобуси, категория М3, клас I.
Пълното описание на изискванията към автобусите, обект на настоящата поръчка в частта по обособена позиция № 2 е дадено в приложената към процедурната документация Техническа спецификация (Приложение № 1.2).
Всички дейности, предмет на настоящата обществена поръчка в частта по обособена позиция № 2 са подробно описани в Техническа спецификация (Приложение № 1.2), неразделна част от процедурната документация.