Lieferungen - 543779-2021
België-Evere: Sanitair
2021/S 208-543779
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Meerjarige open overeenkomst (2022 - 2025) tegen prijslijst voor de levering van sanitair materiaal en accessoires in het kader van het onderhoud van de militaire gebouwen en de marineschepen en ten voordele van de verschillende genie-eenheden
Referentienummer: MRMP-I/A-22IA420-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
44411000 Sanitair
II.1.4)Korte beschrijving:
De onderhavige overheidsopdracht betreft een meerjarige open overeenkomst (2022-2025) tegen prijslijst betreffende de aankoop en de levering van sanitair materiaal en accessoires in het kader van het onderhoud van de militaire gebouwen en de uitrusting aan boord van de marineschepen en ten voordele van de verschillende genie-eenheden, overeenkomstig de voorwaarden van dit bestek.
De verschillende klanteenheden van Defensie zijn o.a.:
• De eenheden van het 1e en 2e echelon infrastructuur TSS (Territoriale Service Support), die geografisch verspreid zijn over gans België en verantwoordelijk zijn voor het verzekeren van het gewoon onderhoud van alle militaire gebouwen in hun verantwoordelijkheidszone.
• Het 4 Bataljon Genie en 11 Bataljon Genie, die worden ingeschakeld voor het uitvoeren van werkzaamheden aan grotere militaire infrastructuren met aanzienlijke logistieke middelen.
• Het Competentiecentrum Land Departement Genie, dat materiaal nodig heeft voor de cel bouwkunde in het kader van training.
• Het Competentiecentrum Rollend Materieel en Bewapening (CC R&A) en de FAU (Field Accommodation Unit), die materiaal nodig hebben voor het onderhouden en herconditioneren van de PSO (Peace Support Operations) installaties (Deployable Accommodation) in België in voorbereiding van toekomstige buitenlandse opdrachten.
• Marinecomponent, die materiaal nodig heeft om de sanitaire installaties op haar schepen operationeel te houden.
De artikelen die het voorwerp uitmaken van deze opdracht zullen deels aangewend worden voor de herstelling, aanpassing of uitbreiding van bestaande sanitaire installaties en moeten bijgevolg technisch compatibel zijn met deze installaties. Daarom wordt gevraagd dat de inschrijver een aantal artikelen van bepaalde merken (en/of 100% compatibel materiaal) kan aanbieden (cfr de inventaris in Bijl A Aanh 1 voor meer details).
De inschrijver wordt gevraagd de prijslijst hernomen in Bijl A Aanh 1 in te vullen. Op basis hiervan zal de opdracht gegund worden. De lijst van de representatieve artikelen en hun ponderatie in het kader van deze opdracht zijn indicatief, maar verhinderen niet het eventueel bestellen na bijkomende prijsaanvraag van andere artikelen uit de catalogus van de inschrijver.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
42131400 Kranen en afsluiters voor sanitaire installaties
42161000 Heetwaterboilers
39715100 Elektrische geisers of boilers en dompelaars
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: