II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Furnizare uniforme si articole de echipament militar
Referenznummer der Bekanntmachung: PAAP-47/310954/2021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil35811300 Militäruniformen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Atribuirea unor acorduri cadru de furnizare de uniforme si articole de echipament militar. Termenul limită până la care se pot solicita clarificări de către operatorii economici interesaţi: cu 14 zile înainte de termenul - limită de depunere a ofertelor. Autoritatea contractantă va răspunde la solicitările de clarificări adresate de operatorii economici: în a 11-a zi înainte de termenul - limită de depunere a ofertelor. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Costume pentru instructie pentru studenti si SGP
Los-Nr.: 6
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)35811300 Militäruniformen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Costume pentru instructie pentru studenti si SGP, conform caietului de sarcini.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
Sapca pentru instructie, conform caiet de sarcini.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
Manusi pentru instructie, conform caiet de sarcini.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
Caciulita si fulare, conform caietului de sarcini.
Costume pentru reprezentare si serviciu si sepci pentru cadre militare ofiteri, respectiv costume oras pentru studenti
Los-Nr.: 1
Costume pentru reprezentare si serviciu si sepci pentru cadre militare ofiteri, respectiv costume oras pentru studenti, conform caietului de sarcini.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
Camasa bluza instructie, conform caietului de sarcini.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Manusi din piele, conform caietului de sarcini.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
Tricou cu guler, conform caiet de sarcini.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
Caciuli, conform caietului de sarcini.