Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
a Strasbourgi Egyetem kampányainak hirdetési felületeinek (offline és online) megvásárlásával és keresésével kapcsolatos megbízási szolgáltatások
II.1.2)Fő CPV-kód79341200 Hirdetésszervezési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
a szerződés tárgya a strasbourgi irányítási öko digitális médiavásárlási stratégiájának meghatározása, valamint a különböző teljesítménykampányok irányítása és optimalizálása.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 1 760 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: igen
Ajánlatok valamennyi részre
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
megbízási szolgáltatások offline hirdetési felületek bármilyen médiumon történő megvásárlására és keresésére
Rész száma: 01
II.2.2)További CPV-kód(ok)79341200 Hirdetésszervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
a bármely médiumon történő hirdetési felületek megvásárlására vonatkozó megbízás keretében a Strasbourgi Egyetem a meghatalmazott képviselőt bízza meg azzal, hogy a kommunikációs kampányok és különösen annak egyik alkotóeleme, az Ecole de Management Strasbourg (a továbbiakban: Ecole de Management Strasbourg, a továbbiakban: „L’Annonceur”) számára reklámfelületek kutatását, tárgyalását és megvásárlását végezze.
az ONLINE hirdetési felület megvásárlásával és keresésével kapcsolatos megbízási szolgáltatások (digitális)
Rész száma: 02
az online (digitális) hirdetési felületek megvásárlására vonatkozó megbízás keretében a Strasbourgi Egyetem megbízza a meghatalmazott képviselőt a kommunikációs kampányok – különösen az ecole de Management Strasbourg („L’Annonceur”) – kommunikációs kampányokhoz szükséges hirdetési felületek kutatásával, tárgyalásával és megvásárlásával, az iskola digitális médiavásárlási stratégiájának meghatározásával, valamint a különböző teljesítménykampányok irányításával és optimalizálásával. A 2. tétellel összefüggésben a meghatalmazott képviselő a kifizetőhely.
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
prestations de mandat pour l'achat et la recherche d'espaces publicitaires (offline et online) pour les campagnes de l'université de Strasbourg
II.1.2)Code CPV principal79341200 Services de gestion publicitaire
II.1.4)Description succincte:
le marché a pour objet la définition de la stratégie d'achat média digital de l'ecole de Management Strasbourg ainsi que le pilotage et l'optimisation des différentes campagnes à la performance
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 1 760 000.00 EUR
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour tous les lots
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
prestations de mandat pour l'achat et la recherche d'espaces publicitaires OFFLINE sur tout support
Lot nº: 01
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)79341200 Services de gestion publicitaire
II.2.4)Description des prestations:
dans le cadre du mandat relatif à l'achat d'espaces publicitaires sur tout support, l'université de Strasbourg confie au mandataire la recherche, la négociation et l'achat d'espaces publicitaires pour les campagnes de communication et notamment pour une de ses composantes, l'ecole de Management Strasbourg ("L'Annonceur")
prestations de mandat pour l'achat et la recherche d'espaces publicitaires ONLINE (digital)
Lot nº: 02
dans le cadre du mandat relatif à l'achat d'espaces publicitaires online (digital), l'université de Strasbourg confie au mandataire la recherche, la négociation et l'achat d'espaces publicitaires pour les campagnes de communication et notamment pour l'ecole de Management Strasbourg ("L'Annonceur"), de définir la stratégie d'achat média digital de l'école, de piloter et d'optimiser les différentes campagnes à la performance. Dans le cadre du lot 2, le mandataire est mandataire-payeur