Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка на тонери за копирни и печатащи устройства“, ОП № 1 „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства HP и бивши Самсунг“ за нуждите на МЕ“
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30125100 Tonerpatronen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
„Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP (Ейч Пи) и бивши Самсунг“ за нуждите на Министерството на енергетиката“. Необходимите артикули и прогнозни количества, които възложителят възнамерява да закупи са посочени в Индикативен списък - Приложение № 4 към поканата за сключване на договора.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: