Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Проектиране и внедряване на Система за управление на влаковата работа в Държавно предприятие „Национална компания Железопътна инфраструктура”, по обособени позиции
II.1.2)Основен CPV код63711100 Услуги по контрол на влакове
II.1.4)Кратко описание:
ОП1:„Проектиране и внедряване на Система за управление на влаковата работа в ДП НКЖИ“;ОП2:„Наблюдение и контрол по изпълнението на договор с предмет „Проектиране и внедряване на Система за управление на влаковата работа в ДП НКЖИ”.Системата за упр.на влаковата работа (СУВР) на ДП НКЖИ се разраб.с цел подобр.на планир.и упр.на влаковата работа,а също така и в изпълнение на политиката на Европ.Комисия за изгр.на телематични прил.(Регл.№ 454/2011 и № 1305/2014/EU) в Транс-Европейската конвенционална железопътна система. СУВР има за задача да автоматизира процесите по планиране,прогноз.,управл.и отчитане на влаковата работа,изчисл.на инфрастр.такси,водене на статистика и подготвяне на данни за анализ в ДП НКЖИ. Системата следва да дава възм.на потреб.да получ.справки в зависи.от пълном.им,както и да създават допълнителни такива в зависимост от техните потребности и права за достъп.Веднъж създадени,системата следва да пред.възм.за автомат.обн.на справките с актуални данни.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
„Проектиране и внедряване на Система за управление на влаковата работа в ДП НКЖИ“
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове63711100 Услуги по контрол на влакове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Дейностите предвидени за изпъление включват:
ЕТАП 1: Детайлно проектиране на СУВР;
ЕТАП 2: Разработка на СУВР;
ЕТАП 3: Внедряване на СУВР в тестова среда;
ЕТАП 4: Тестване на СУВР за осигуряването на изискваното качество в тестовата среда;
ЕТАП 5: Обучение на персонала за работа със СУВР в тестовата среда;
ЕТАП 6: Внедряване на СУВР в реална среда.