Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Budowa dwóch kotłów elektrycznych wraz z wykonaniem prac związanych z zasilaniem w Zakładzie Jastrzębie - Zdrój
Referenznummer der Bekanntmachung: 7/IX/ZP/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil42161000 Durchlauferhitzer
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest budowa dwóch kotłów elektrycznych wraz z wykonaniem prac związanych z zasilaniem w Zakładzie Jastrzębie - Zdrój, wraz z niezbędnymi robotami budowlanymi, dostawami i usługami zgodnie z zakresem prac zawartym w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym część II SWZ oraz na warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym część III SWZ.